Strona główna miasto ludzie Influencerka straciła swoje konto na Instagramie. Teraz płacze, że będzie musiała pójść...

Influencerka straciła swoje konto na Instagramie. Teraz płacze, że będzie musiała pójść do normalnej pracy

Każdy ma swoje własne dramaty. Można powiedzieć, że dramat dramatowi nierówny. Szczególnie gdy w perspektywie masz porzucenie pracy influencera i przejście na etat.

Jessy Taylor do tej pory znana była jako instagramowa influencerka z liczbą obserwujących wynoszącą ponad 113 tysięcy osób. Niestety, jej konto zostało usunięte przez Instagram, a dziewczyna wpadła w czarną rozpacz, upubliczniając ją na swoim YouTube.

W filmie widzimy dantejskie sceny, na których dziewczyna jest na skraju załamania nerwowego.

Cześć wszystkim, byłam właśnie w trakcie montowania nowego filmu, gdy moje konto na Instagramie zostało usunięte. Dzwonię do kogo mogę, chcę zrobić wszystko, by mi je przywrócili. Bez moich obserwatorów jestem nikim. Jeśli ktoś z was zgłosił moje konto do usunięcia, powiem tyle — pomyślcie dwa razy, zanim zniszczycie komuś życie. To moja praca i nie chcę jej stracić. Praca na etat nie jest dla mnie, nie po to mieszkam w Los Angeles.

Dziewczyna w filmie wyznała, że zanim została influencerką była prostytutką, ale nie chce do tego wracać, a tym bardziej iść do korpo.

No cóż, życzymy szczęścia przy odzyskiwaniu konta i wyobrażamy sobie, co będzie, jeśli któregoś dnia Instagram wyleci w kosmos i zniknie w czarnej dziurze.

Komentarze
5/5 - (1 vote)
Exit mobile version