In Sound We Trust

fb_cover-1

Na imprezie czeka na was porządna dawka elektronicznego brzmienia. Dla odważnych, dobrze znany warszawskim imprezowiczom basen w Iskrze, będzie otwarty przez całą noc.  Dobre nastroje nakręcać będzie nie tylko muzyka, ale również dobre alkohole. Na barze czeka na was dobrze schłodzony Jim Beam. W strefie VIP barmani napełnią wasze kieliszki wódką J.A Baczewski. 

Czeka na was dawka mocnego i dobrego brzmienia. Pora na zmianę planów weekendowych. W sobotę 16.08  nie może was zabraknąć w Iskrze,  Pole Mokotowskie  Start imprezy 22:00.  Podczas tej nocy zagrają dla was

 BrainWash The Dj. Na swoim koncie ma wysępy na Open’erze, w polskim radiu Czwórka, Radiu Roxy czy Planecie FM. Jego styl jest mieszanką indie, nudisco i house.

 LayDj to kobieta dynamit – niebezpiecznie rozrywa parkiet i rozsadza scenę w pył! Tak subtelnie zmixowanej elektroniki dawno nie słyszała warszawska scena muzyczna. 

Spox to producent, DJ, remixer, turntablista. Jest związany z olbrzymią liczbą projektów muzycznych, artystycznych, teatralnych, radiowych i telewizyjnych. Zagrał na największych festiwalach jak Przystanek Woodstock czy Fusion Festival. 

 

Więcej informacji znajdziesz na https://www.facebook.com/events/1488499294723450/

Imprezę wspiera: HIRO, Radio ZET Chilli, Mówią na mieście Warsaw & Jim Beam

 

 

Tekst | Materiały prasowe 

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News