Impreza w Hockach Klockach

hk-lass-plakat-web (1)

LASS to solowy projekt muzyczny Kasi Klimczyk. Synth popowa feria barw i audiowizualne show sceniczne. Wokalistka i multinstrumentalistka, swoją muzykę nagrywa i wykonuje sama. W 2014 zagrała kilkanaście koncertów w Nowym Jorku. W tym samym roku otrzymała nagrodę specjalną z rąk Katarzyny Nosowskiej w konkursie „Skoda auto muzyka”. Brała udział w projekcie Rogera Greenawalta „366Visions”.

 Zagra też Invent – dj i producent związany z wytwórnią U Know Me Rec. Wyrosły ze środowiska turntable, swoje umiejętności pokazuje w nieprzekombinowanych elektronicznych setach. Warto wspomnieć o jego początkach – zaczynał już jako 14-letni turntablista i zdołał uzyskać na tym gruncie uznanie m.in. na oficjalnych Mistrzostwach Polski DJ’ów ITF, czy w konkursie Turntable Contest. Do dzisiaj jednym z jego znaków rozpoznawczych jest wyjątkowa technika oraz trick ¬ mixing. Sety Inventa są połączeniem new beats, muzyki klubowej, hip hopu a także disco. Doświadczenie zdobywał na wielu festiwalach (Heineken Open’er Festival, Coke Live, Selector, Free Form Festival i wielu innych) oraz zagranicą (Wielka Brytania, Francja, Dania, Ibiza)

 Muchacho to podobnie jak Invent dj i producent związany z legendarnym składem Minimalna Prawda, eksperymentalnym S!te Records oraz z audiowizualnym projektem Gypsy Pill. Szalona postać trójmiejskiej sceny muzyki elektronicznej. Do tej pory grywał w niejednym klubie na terenie całej Polski, jednak najbardziej związany był z sopockim Sfinksem. W setach nie stroni od nowoczesnej elektroniki – lubi mieszankę klimatyczną od nu-wave po avant-disco czy indie pop. Poza miksowaniem w klubach, udziela się w zespole 'Gypsy Pill’, przygotowuje oprawę muzyczną do wernisaży, produkuje dźwięki do video-artu, instalacji, perfomance’ów oraz innych medialnych eksperymentów.

 

 (na podstawie materiałów prasowych)

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News