Impreza, której nie może pominąć żaden fan Freddiego Mercury. W Praskiej odbędzie się „We Will Rock You – Queen tribute party”

Mężczyzna ubrany w koronę i królewski płaszcz

Zespołu Queen nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Brytyjska grupa rocka została utworzona w 1970 roku przez Briana Maya, Rogera Taylora i Freddiego Mercury’ego. Basista John Deacon dołączył do grupy rok później, ale to na pewno wiecie!

Oszczędzając wam nudnych faktów historycznych, powiemy tyle – Queen to bez wątpienia muzyczna potęga, a jeśli ktoś się nie zgadza z nami, poprosimy o bezpośredni kontakt celem przedyskutować muzycznych priorytetów!

Przechodząc do sedna – już 23 listopada 2019 roku (sobota) w Praskiej będziecie mieli okazję do celebrowania (z nostalgią i łezką w oku) kolejnej rocznicy śmierci najwspanialszego wokalisty wszechczasów.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


O odpowiednią oprawę muzyczną tego wieczoru zadbają Hate Bush x Double Trouble!

Wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/242153466691687/

Impreza której nie może pominąć żaden fan Freddiego Mercury. W Praskiej odbędzie się „We Will Rock You Queen tribute party” 2 Impreza, której nie może pominąć żaden fan Freddiego Mercury. W Praskiej odbędzie się „We Will Rock You - Queen tribute party”

5/5 - (1 vote)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News