IKEA wypuszcza nową kolekcję w duchu Zen i self-love

Ciemnoskóra kobieta ubrana w białą koszulkę i szare spodnie dresowe zwija niebieską matę do jogi, jest w dużym, oświetlonym pomieszczeniu, wypełnionym roślinami i świecami.

Żyjemy szybko, w zabieganym świecie – Ikea wychodzi naprzeciw tym problemom, tworząc nową kolekcję HJÄRTELIG, zaprojektowaną, by przywrócić spokój w naszym domu.

Seria projektu Andreasa Fredrikssona i Mai Gaszyniec, pochodzącej ze Śląska, ma pozwolić na stworzenie we własnym domu przytulnej i pełnej spokoju przestrzeni, w której można się zrelaksować i nabrać sił.

Wśród nowych produktów mają się znaleźć m.in. świece zapachowe, pościele, wiklinowe kosze, gliniane donice, a nawet maty i klocki do jogi.

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Szczególną uwagę poświęcono organicznym materiałom, takim jak bawełna, len, korek, ratan czy trawa morska, które przemawiają do zmysłów i mają sprawić, że poczujemy się przybliżeni do natury. Kluczowym kolorem całej kolekcji jest ciemna zieleń o optymistycznych właściwościach, idealna do stworzenia dobrej atmosfery we wnętrzu.

Limitowana oferta ma być dostępna od kwietnia.

Czytaj także: Ciemniejsza strona hygge

Jasne, oświetlone światłem naturalnym pomieszczenie z łóżkiem pojedynczym i drewnianym stolikiem z roślinami i szklanymi naczyniami pod białym baldachimem. Duże jasne pomieszczenie z szarą sofą z poduszkami, stolikiem nocnym, drewanianym parawanem. Dwuosobowe drewniane łózko z ratanowym zagłówkiem w dużym, jasnym pomieszczeniu, obok ciemnoskóra kobieta i duże rośliny zielone. Przedmioty ustawione na stoliku

Tekst: Maja Lipiec

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News