IKEA wymienia pięć rzeczy, które frustrują nas we własnym domu

Strona z raportu IKEA

Corocznie, od 2014 roku, IKEA wypuszcza raport Life At Home. Dzięki temu szwedzki gigant stara się lepiej zrozumieć problemy, z jakimi borykają się ludzie we własnych domach i stara się im przeciwdziałać. Co wyszło w tym roku?

IKEA odwiedziła 36 domów w różnych miastach – Monachium, Mubai, Austin, Chengdu, Kopenhagę, czy Osakę, a ponadto przeprowadzona została ankieta wśród 21 tysięcy osób w 22 krajach. Na podstawie zgromadzonych danych, IKEA wybrała TOP 5 problemów, które spędzają sen z powiek ludziom w ich własnych domach.

Zobacz również: IKEA nazwała swoje produkty naszymi problemami

1. Gdy przychodzi czas porządków, ludzie czują emocjonalną niemoc wobec rozstawania się z niektórymi przedmiotami.

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

2. Szczęśliwe życie w domu jest wtedy, gdy moja przestrzeń, twoja przestrzeń i nasza przestrzeń tworzą idealną mieszankę – tylko jak to wszystko ze sobą pogodzić i jak znaleźć w domu miejsce tylko dla siebie?

3. Przez otaczającą nas technologię i ogrom pracy, ludziom często mają problem z odpoczywaniem we własnym domu.

4. Trudno jest znaleźć złoty środek, gdy chodzi o korzystanie z najnowszych technologii.

5. Ludzie wyobrażają sobie często, że ich dom powinien być od razu idealny – bez konieczności dopracowywania i ulepszania czegokolwiek.

A Wy, co byście wymienili we frustrujących, domowych sytuacjach? Piszcie! A na koniec – filmik od IKEA podsumowujący Life at Home 2017.

Tekst: Klarysa Marczak

 

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News