IKEA w Szwecji uruchomi program wypożyczania mebli, zamiast kupowania

Meble w sklepie

IKEA już wkrótce otworzy swój sklep na Manhattanie, ale to nie koniec rewolucji szwedzkiego giganta. Firma aktualnie planuje zainicjowanie programu, który umożliwi wypożyczanie mebli, zamiast kupowania.

Torbjorn Loof — szef oddziału Inter IKEA podzielił się wiadomością o planowanym do wprowadzenia najnowszym programie wypożyczania mebli. W jednym z wywiadów opowiedział, że Szwecja, czyli ojczyzna IKEA ma w planach wypożyczanie klientom najpierw wyłącznie krzeseł i biurek, a być może w przyszłości także wprowadzenie takich wypożyczalni do pozostałych krajów.

Dzięki nowemu programowi, gdy skończy się okres wypożyczenia danego mebla, zostanie on zwrócony do IKEA, odnowiony i wystawiony z powrotem. Zmniejszy to liczbę wyrzucanych mebli i przedłuży życie tym, które jeszcze mogą znaleźć nowego właściciela. Ceny usługi nie są jeszcze znane.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News