IKEA stworzyła książkę kucharską dla „opornych”

Na zdjęciu widać dwie sekwencje po cztery zdjęcia ukazujące poszczególne etapy gotowania. U góry najpierw widzimy woreczek z kulkami mięsnymi, następnie kartkę papieru z przepisem, na kolejnym ułożone na kartce poszczególne składniki, a na ostatnim gotowe upieczone danie. Na dole na tej samej zasadzie widzimy woreczek z krewetkami i poszczególne etapy przyrządzania ich.

Rok 2017 jest rokiem IKEA. Misją marki jest uproszczenie życia i spraw, które wcale nie muszą być skomplikowane. To samo dotyczy gotowania. Zobaczcie, jak łatwo można gotować, mając do dyspozycji najprostsze instrukcje, stworzone przez markę.

Pamiętacie kolorowanki, w których poszczególne pola miały przypasowane numerki, a do numerków kolory? Kanadyjska gałąź szwedzkiego potentata meblarskiego, wraz z, usytuowaną w Toronto firmą marketingową, Leo Burnett, stworzyła plakaty Cook this Page, które są prostsze niż te kolorowanki. Wystarczy dopasować składniki do rysunków na kartce. Co więcej, tusz jest zupełnie nieszkodliwy, więc wystarczy później wszystko zawinąć i włożyć do piekarnika. Prościej już chyba się nie da.

Zdjęcie reklamowe ukazujące trzy zdjęcia pokazujące kolejne etapy przygotowania kawałków ryby. Na pierwszym widać kartkę papieru, na której narysowane są potzrebne składniki, które można na niej ułożyć. Na drugim zdjęciu widać ułożone składniki, cztery plastry czerwonego mięsa ryby, dwie ćwiartki cytryny i przyprawy. Na ostatnim pokazano upieczone danie. Na drewnianym blacie leży duża biała kartka z narysowanymi składnikami, krewetki oraz przyprawy. Na około kartki ułożone są potrzebne składniki.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Tekst: Kate Bee

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News