IKEA pozwoliła bezdomnym psom zamieszkać w jednym ze sklepów

Pies lezący w sklepie IKEA

Pracownicy sklepu IKEA w Katanii (Włochy), wyszli z inicjatywą, która zasługuje na olbrzymi aplauz. Postanowili otworzyć drzwi sklepu dla bezdomnych psów, by te mogły zaznać przez chwilę prawie domowego ciepła.

Wyobraźcie sobie, że wchodzicie do sklepu IKEA, a tam w jednym z zaaranżowanych pomieszczeń leży gromadka psów. Tak właśnie jest w jednym z katańskich sklepów szwedzkiego giganta. IKEA nie tylko dała psiakom schronienie na zimne dni, ale także zapewnia im pełną opiekę, a dzięki nietypowej akcji, niektóre z czworonogów odnalazły nowy, prawdziwy dom!

Mamy nadzieję, że więcej sklepów – także w Polsce, przyłączy się do tego szlachetnego pomysłu i pomoże zwierzakom, które w tym najgorszym, zimowym okresie są zdane wyłącznie na siebie. A jak widać po zdjęciach z lokalizacji włoskiego sklepu, klienci są zachwyceni tą inicjatywą! Zobaczcie sami.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


https://www.instagram.com/p/BqH-GLRFfI6/

https://www.instagram.com/p/BqF7_EhnxpU/

https://www.instagram.com/p/BpXLo8KHG-X/

https://www.instagram.com/p/BpQ_D8PHS79/

https://www.instagram.com/p/BpcLUl1gwLp/

https://www.instagram.com/p/Bm0rpiqHBxk/

https://www.instagram.com/p/BpM-QSljJKG/

5/5 - (1 vote)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News