Idziemy do Nieba!

DJ w klubie na imprezie

W weekend 23-24 września w Niebie odbędzie się inauguracja imprezowego, kulturalnego, artystycznego sezonu. Dwudniowa impreza sprowadzi do warszawskiego klubu najlepszych DJ-ów. Koniecznie zarezerwujcie swój czas, żeby móc pobawić się w  niebiańskiej atmosferze.

Niebo schowane jest w podwórku przy Nowym Świecie 21. To wyjątkowo urządzona przestrzeń z oknami wychodzącymi na niebo, kilkoma salami i starym ekranem filmowym. W następny weekend miejsce to rozpocznie nowy sezon imprezowy i kulturalny. Oczekujcie doskonałych koncertów, imprez, seansów, spotkań i innych wydarzeń kulturalno-artystycznych.

Z tej okazji Niebo organizuje dwudniową imprezę. 23 i 24 września wystąpią między innymi I Say Mikey z AM Radio, Jedynak z Flirtini, Kuba Karaś z The Dumplins, Rapperoni czy Panda z KokaFellaz. “Nieziemskie doświadczenia muzyczne i taneczne gwarantowane, grzeszymy podwójnie, zbawienie jest w pakiecie!” – piszą organizatorzy.

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Plakat Idziemy do Nieba

Po inauguracji, w trakcie trwania sezonu, Niebo będzie kulturalno-artystycznym centrum. Będziecie mogli tu poimprezować, posłuchać koncertów, uczęszczać na cykliczne seansy filmowe i spektakle teatralne. To jednak nie wszystko. Niebo to także kawiarnia, do której w czasie dnia możecie skoczyć na pyszny deser, a wieczorem na relaksującego drinka. W planach jest również kuchnia, która ruszyć ma jesienią. Chodźcie z nami do Nieba!

Tekst: Stanisław Nowiński

5/5 - (1 vote)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News