IDEA FIX FEST

 

Fanpage_cover

 

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Już za kilka dni serce Krakowa po raz kolejny zabije mocniej w rytm największego, cyklicznego ulicznego mixu atrakcji. Wewnątrz Hali Muzeum Inżynierii Miejskiej w Krakowie w ramach Targów polskich projektantów w jednym miejscu zebrany zostanie rodzimy dizajn, moda i sztuka. Znajdziecie tutaj wszystko, począwszy od autorskiej biżuterii i niepowtarzalnych ciuchów, przez sztukę użytkową na najwyższym, światowym poziomie a kończąc nawet na pracach malarskich.

Równocześnie, na dziedzińcu przed Halą czekać będzie na Was całe morze plenerowych atrakcji. Nadmiar energii spożytkujecie podczas gry w badmintona i ujeżdżania wszelkiej maści desek i rowerów. Lukę kaloryczną po aktywnej zabawie pomoże Wam zapełnić strefa kulinarna, a o doznania muzyczne zadbają stojący za gramofonami Eltron JohnDaniel Drumz, HerodskyPassion Not Fashion. Nie zabraknie też atrakcji dla najmłodszych gości, więc śmiało zabierajcie swoje dzieciaki i przychodźcie całą rodziną.

Jakby tego było mało, w niedzielę o godz.21.00 specjalnie dla Was zagra MIKROMUSIC. Zespół od lat uznawany jest za jedną z ciekawszych formacji muzycznych polskiego rynku muzycznego. Ta wrocławska grupa wydała 4 płyty oscylujące między gitarowym graniem, jazzem, magicznym rockiem, czy elementami folku. Mikromusic jest 100% polski, a przewrotne teksty Natalii Grosiak, np. utwór pod tytułem Takiego Chłopaka, stały się już klasykami.

Dokładny program imprezy znajdziecie na facebookowej stronie wydarzenia. Tam też znajdziecie pełne info na temat biletów i zaproszeń.

 

PLAKAT_FB

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News