Hypnos Hoodie – bluza z kapturem do spania

Nie ma nic lepszego, niż połączenie funkcjonalności ze stylem. Hypnos Hoodie to bluza posiadająca tylko z pozoru zwyczajny kaptur. Po nadmuchaniu staje się on idealnie dopasowaną do twojej głowy poduszką. Teraz, zamiast sięgać po kolejną kawę, wykorzystaj wolną chwilę, by przenieść się do krainy snów.

Swojego czasu wiele się mówiło o korzyściach płynących z dwudziestominutowej drzemki w ciągu dnia. Jest to najlepszy prezent, jaki można zrobić swojemu organizmowi. Dodaje energii, zwiększa produktywność i poprawia samopoczucie. Najlepszą na to godziną jest podobno 14:00. Większość z nas jest jednak o tej porze poza domem, ale bez obaw. Mamy na to sposób.

3

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Kaptur zaprojektowany przez Josha Woodle’a to genialne rozwiązanie dla wszystkich śpiochów. Ukryta pod materiałem poduszka charakteryzuje się łatwością w użyciu. Twórcy obiecują, że na jej nadmuchanie nie stracisz czasu ani oddechu. Z kolei gdy kaptur jest opróżniony staje się zupełnie niewidoczny. Bluzy dostępne są w trzech kolorach i dopasowane w sposób, który umożliwia jak największą wygodę i swobodę ruchów. Teraz możesz zasnąć gdziekolwiek jesteś: podczas męczącej podróży w pociągu czy nawet długich godzin spędzonych w biurze.

Pomysłowy projekt, mimo że jest dopiero w początkowej fazie realizacji, już teraz cieszy się dużą popularnością. Na Kickstarterze, crowdfundingowej stronie internetowej, przeprowadzana jest zbiórka pieniędzy w celu jego sfinansowania. Wszystko jest na dobrej drodze! Może już niedługo będziemy mogli w ukryciu odsypiać weekend podczas porannego wykładu albo zebrania.

4

5

8

tekst | Agata Wojciechowska

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News