HVOB wracają do Polski: zagrają w Krakowie i Poznaniu ?

Łysy chłopak z bródką, dziewczyna w krótkich, gęstych włosach w bluzie Addidas i chłopak z dłuższymi brązowymi włosami siedza na łóżku

Najwyraźniej zespół HVOB pokochał nasz kraj! Po wyprzedanym kwietniowym koncercie w warszawskim klubie Niebo, grupa wraca do Polski, by w październiku wystąpić tu dwukrotnie!

Co, gdzie i kiedy? Paul Wallner i Anna Müller odwiedzą Kraków – 25.10, klub Zet Pe Te i Poznań26.10, Klub Tama. Grupie podczas jesiennej trasy koncertowej ponownie towarzyszył będzie Winston Marshall, członek grupy Mumford And Sons!

Premierze drugiego w dyskografii albumu HVOBTrialog, towarzyszyła seria wyprzedanych koncertów na wszystkich sześciu kontynentach – m.in. w ramach Burning Man Festival, ich własnej sesji Boiler Room czy występu w paryskiej telewizji ARTE.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


W tym roku duet wydał swój trzeci album Silk. Płyta, która ukazała się w marcu, to pierwszy krążek wydany nakładem ich własnej wytwórni Tragen Records. To pierwszy raz, gdy HVOB współpracowali z kimś przy tworzeniu albumu: Paul Wallner i Anna Müller napisali i wyprodukowali piosenki na Silk wraz z wyjątkowym gościem.

Rezultatem ich kooperacji jest nowe i mroczniejsze brzmienie zespołu. Współpraca wykroczyła poza nagranie premierowego materiału i uwzględnia także trasę koncertową. Jej pierwsza, kwietniowa odsłona, była całkowicie wyprzedana.

Jesienią HVOB kontynuuje tournee, podczas którego zaprezentuje swoje wizualne i świetlne show łącznie w 26 europejskich miastach, w tym – jak już wspomnieliśmy, dwukrotnie w Polsce! Szczegóły wydarzeń, znajdziecie tutaj: Kraków, Poznań.

Plakat promujący trasę HVOB

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News