Huxtaburger wprowadziło do sprzedaży burgera z robakami

Zielony burger wypełniony robakami

Co Wam się kojarzy z Halloween? Wydrążona dynia, wszystko z motywem duchów, zombie i wampirów, racja? Sieć burgerowni Huxtaburger postanowiła posunąć się krok dalej, tworząc burgera z Waszych koszmarów.

Nazywa się Bugstaburger i chyba to już mówi na temat jego składu wszystko, czego nie chcielibyście wiedzieć. Robaki. Wszędzie robaki.

Frytki i burger wyskakujące z halloweenowych pudełek

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Ale do rzeczy. Ten przedziwny burger zawiera takie cuda jak: jadalne robaki mączniaki, sos majonezowy z mrówkami… mamy wymieniać dalej? Spokojnie. Dalej są już klasyczne dodatki jak: wołowina, ser, musztarda, sos pomidorowy, sałata, czy ogórki. No i oczywiście, żeby było bardziej obrzydliwie, wszystko to jest zamknięte w zielono-niebieskiej bułce.

Cena tego cuda to 10,50 USD, a robako-burger będzie dostępny tylko w Halloween w restauracji w Melbourne. Nie polecamy przyrządzać burgera samodzielnie w domu.

Czytaj również: Co podać na Halloween, gdy jesteś kulinarnym beztalenciem?

Mężczyzna z dynią na głowie ubrany na czarno

Tekst: Klarysa Marczak

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News