Hologram Whitney Houston wyruszy w trasę po Wielkiej Brytanii

Ciemnoskóra wokalistka śpiewająca do mikrofonu

W 2020 hologram Whitney Houston ma wyruszyć w trasę koncertową razem z zespołem i chórkami. Przedsięwzięcie było dopracowywane od kilku lat.

Chyba wszystkim zapadł w pamięć występ 2Paca podczas festiwalu Coachella w 2012 roku. Nie była to mistyfikacja, a zawrotna prędkość rozwoju technologii.

Trasa koncertowa z największymi przebojami Whitney Houston i samą artystką też jest możliwa. Pokaz, który jest przygotowywany przez firmę Base Entertaiment ma ujrzeć światło dzienne w 2020 roku. Jak informuje New York Times, hologram Houston wykona m.in. hity I Wanna Dance With Somebody (Who Loves Me) i The Greatest Love of All wspierane przez jej oryginalny zespół i chórki, w tym jej brata Gary’ego.

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Włożyliśmy tyle wysiłku w to, aby koncert był jak najbardziej autentyczny. Będzie to fenomenalne doświadczenie – mówi Seth Faber, SVP ds. Marketingu w wydawnictwie muzycznym Primary Wave.

Wydawnictwo Primary Wave, które operuje majątkiem Houston, nie zwalnia tempa. Zarząd planuje także musical o artystce na Brodaway’u i album z niepublikowanymi dotychczas piosenkami artystki.

Tekst: Aleksandra Siążnik

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News