HOCKI KLOCKI START!

 

lineup_otwarcie

 

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Wszystko, czego duże dzieci pragną w wakacje, by ożyły najpiękniejsze wspomnienia z dzieciństwa dadzą warszawiakom Hocki Klocki. Ta nowa przestrzeń nad Wisłą wsród drzew, trochę ukryta, ale przy głównym szlaku komunikacyjnym – Wisłostradzie i nadwiślańskiej ścieżce rowerowej, zapewni lato w mieście pełne figli, psot i wybryków!

 

Hocki Klocki ruszają już w długi weekend 20-21.06. Muzycznie to, co najciekawsze i najbardziej taneczne. Pierwszego dnia klubowa elektronika: Chmara Live oraz DJe: Marcin Krupa, MKO, Cyryl i MO. Drugiego bujający hip hop: koncerty Sztigara Bonko i Mr.Bormana praz sety DJów Eproma i Grega Black Belt. W programie muzycznym na wakacje nie zabraknie inspiracji Berlinem, zawita sporo gości zagranicznych z najciekawszych alternatywnych klubów, m.in Bar25, Salon zur Wilde Renate, Club der Visionaere, Chalet. Oprócz tego mnóstwo innych atrakcji, m.in. wegetariański piknik, wspólne tworzenie rabatek i ogródków, djskie warsztaty dla najstarszych (!), sporo mody i designu oraz dużo zabaw sportowych i rekreacyjnych na świeżym powietrzu.

 

barowe

 

Mocnym punktem jest wygląd miejsca: kolorowo podświetlone drzewa, na których rozbłysną kule disco i lampiony, bar z klocków i jaskrawe kontenery. Będzie wakacyjnie, wesoło i … smacznie! Barmani szykują jedyną w swoim rodzaju kartę smaków dzieciństwa. Bazą do drinków będą świeże owoce i warzywa z ekologicznych upraw, a do tego zupełnie unikalne koktajle oparte np. na kukułkach, cukierkach ice, czy skittlesach, mniam! Standardowe zaopatrzenie baru też nikogo nie zawiedzie – kto wpada z nami popstrykać kapslami?

 

HOCKI KLOCKI

20-21 czerwca 2014

Bulwar Flotylli Wiślanej, Wioślarska 6

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News