#HMLovesMusicWarsaw, czyli muzyczna barka na Wiśle

Czegoś takiego Warszawa jeszcze nie widziała. Już 5 czerwca wystartuje wyjątkowy projekt – H&M Loves Music Warsaw. Co to oznacza? Mniej więcej tyle, że przez kolejne cztery tygodnie na pływającej scenie, która będzie przybijać do brzegów Wisły, pojawią się najlepsi polscy i zagraniczni artyści.

Czerwcowe weekendy wypełnione zostaną dobrymi dźwiękami. Wielbiciele warszawskiej plaży i fani nadwiślańskich świtów z pewnością będą zadowoleni. Na Wiśle, w okolicach Pomostu 511 i Tematu Rzeka, pojawi się barka ze specjalnie zaprojektowaną na tę okazję sceną. Piątkowe i sobotnie wieczory staną się genialnym mixem klubowego szaleństwa i wakacyjnych plażowych imprez.

H&M LOVES MUSIC WARSAW 002

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Co istotne – każdego dnia wystąpi inny artysta, a wśród zacnego grona znajdują się muzycy tacy jak: Natalia Przybysz, Wojtek Mazolewski, KAMP!, The Dumplings, Vanilla Ace, Robosonic, Gnucci, Riva Starr, Last Robots, Ex Boyfriends, Bartek Winczewski, Miko Czajkowski, Dudekk czy DJ Kuvau.

hiro-hm

H&M Loves Music Warsaw to następny krok w globalnym projekcie muzycznym prowadzonym od sześciu lat przez H&M. Dołącz do wydarzenia tutaj!

#HMLovesMusicWarsaw

 

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News