Hiszpański Edward Nożycoręki

Samurajskie miecze, lampy lutownicze i ostre jak brzytwa szpony. To tylko niektóre z narzędzi pracy Alberto Olmedo, szalonego fryzjera z Hiszpanii. Mężczyzna jest gotów użyć wszelkich metod, by uzyskać zamierzony efekt. Operując średniowiecznymi narzędziami, tworzy  idealnie symetryczne fryzury.

Klienci wchodząc do pozornie zwyczajnego salonu, zazwyczaj zatrzymują się w osłupieniu. Im oczom ukazuje się wymachujący katanami Olmedo. Mężczyzna od czasu do czasu używa także nożyczek… sześciu par jednocześnie.

  4

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

–Fryzjerzy przeważnie skracają jedną stronę, a następie drugą, co sprawia, że zawsze w pewnym stopniu obie się od siebie różnią. Niewiele, ale jednak – wyjaśnia Olmedo – Jedynym sposobem, by  uzyskać idealnie symetryczną fryzurę, jest cięcie obu stron jednocześnie. Czasem trzeba użyć trochę wyobraźni – dodaje.

Salon, mimo, tak ryzykownych metod, doskonale prosperuje i cieszy się ogromnym uznaniem. Olmedo jest prawdziwym artystą. Codziennie odwiedzają go dziesiątki klientów, głównie kobiet.  Może metody są prymitywne i ryzykowne, ale rezultaty zdumiewające!

5

3

2

A czy wy odważylibyście się oddać w ręce takiego Edwarda Nożycorękiego?

7

tekst | Agata Wojciechowska

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News