Historia trudnych pożegnań w nowym klipie Poli Rise „Blackstar”

12 stycznia 2018 roku światło dzienne ujrzał debiutancki album Poli Rise Anywhere But Here. Płyta jest zainspirowana licznymi podróżami artystki, która nagrywając go, odwiedziła Nowy Jork, Londyn, Kopenhagę, Berlin, Dublin, Turyn, Seul, Reykjavik i Oslo. Krążek powstał we współpracy z kilkoma producentami z różnych stron świata: ROBOT KOCH, kolektyw NECTOR, LOXE, EMIJI, MANOID i JANEK PĘCZAK, co nadało nagraniom unikalnego, niepowtarzalnego brzmienia. Na płycie zaśpiewał również islandzki wokalista Sebastian Storgaard z zespołu Slowsteps.

Pola Rise nie przestaje zaskakiwać i prezentuje kolejny teledysk promujący swój debiutancki album. Tym razem powstało wideo do utworu Blackstar i zostało zrealizowane w Tajlandii.

Blackstar to utwór, który opowiada o bardzo trudnym momencie ostatecznego pożegnania z bliską osobą. Często bagatelizujemy wszystkie znaki ostrzegawcze ze strachu, nie chcemy dopuścić do siebie informacji o tym, że ktoś dla nas ważny odchodzi. Warto pamiętać, że każdy dzień może być tym ostatnim i dawać z siebie jak najwięcej przy każdej możliwej okazji – tak o nowym singlu mówi artystka.

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

W październiku odbędzie się jesienna trasa koncertowa promująca to wydawnictwo, Polę Rise zobaczyć i usłyszeć będzie można w następujących miastach:

9.10 Wrocław, Stary klasztor
10.10 Katowice, Królestwo
11.10 Kraków, Gwarek
16.10 Poznań, Meskalina
17.10 Warszawa, Stodoła
10.11 Koszalin, CK 105

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News