HIRO x Jagermeister

Wczoraj o godz. 21:30 zaalarmowani zostaliśmy o dopuszczeniu się plagiatu przez jedną z uczestniczek konkursu HIRO x Jagermeister. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za szybką i zdecydowaną reakcję naszej Czytelniczki. Dziękujemy jej za czujność, zaangażowanie,  pomoc i cieszymy się, że kwestia przestrzegania praw autorskich jest dla Niej równie mocno ważna jak dla nas. To podejście absolutnie godne pochwały i naśladowania. Pozostajemy także pod ogromnym wrażeniem potęgi Internetu. Cieszymy się, że żyjemy w czasach, w których tego typu przypadki wykrywać można tak szybko i skutecznie.

Dopuszczenie się plagiatu jest dla nas czynem oburzającym. Jesteśmy ogromnie rozczarowani postawą uczestniczki wykorzystującej cudzą twórczość i naruszającą w ten sposób nie tylko regulamin konkursu ale także prawa autorskie.

Zaistniała sytuacja wymaga od nas szybkiej reakcji i podjęcia zdecydowanych kroków. Wyniki konkursu rozpatrzone zostaną ponownie a zasłużony zwycięzca pierwszego etapu konkursu ogłoszony w najbliższy wtorek (8.07.2014). Równocześnie, w trybie natychmiastowym, autorka pracy zawierającej plagiat pociągnięta zostanie do odpowiedzialności.

Jeszcze raz dziękujemy za czujność, szybkość i pomoc. Dobrze wiedzieć, że kwestie własności artystycznej są dla Was równie mocno ważne jak dla nas.

HIRO           

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News