HIRO weekenduje: majówka

pani w basenie na dmuchanym łabędziu

Wielkimi krokami zbliżamy się do utęsknionego weekendu, poprzedzającego majówkę. W związku z tym nie ograniczajcie się, a wykorzystując nasze propozycje na #HIROweekenduje i rozpocznijcie świętowanie na całego już od tego piątku!

PIĄTEK

agnieszka@aurorafilms.pl

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

MAJÓWKA NA BARCE

Tego dnia rozpoczynamy! A będzie „dziwnie i wesoło”, dokładnie tak jak mówią o sobie sami DUNNO Recordings – duet DJ-ów: Filipa Lecha i Lutto Lento. To właśnie oni zapewnią wam wyjątkowy piątkowy wieczór. Kolejne dni długiego weekendu też możesz również spędzić na Barce. W sobotę z The Very Polish Cut Outs oraz w niedzielę, gdzie zagrają wam: JEDYNAK (FLIRTINI) + GROH & Buszkers (U Know Me Records).

*Gdzie: BarKa

*Start: 22:00

MAJÓWKA W NIEBIE

Czeka was dobra zabawa od piątku do wtorku. Więc jeśli chcesz przeżyć majówkę jak w niebie, to właśnie pod tym adresem! Gwarantowane klimaty muzyki elektronicznej, trochę rapu, r&b, house oraz rock’n’roll. Tu na pewno każdy odnajdzie się w swoim świecie.

*Gdzie: NIEBO

*Start: 22:00

*Wstęp: free

DOS MUNDOS

Rozpocznij majówkę w klimacie gorących rytmów. Czekają na was aż trzy parkiety: sensual, salsa, dominikański i same niespodzianki. Nie zastanawiaj się i wkręć się na dobrą zabawę!

*Gdzie: Akademia Tańca

*Start: 22:15

Wstęp: 10 zł

SOBOTA

Prince grożący palcem

WARSZAWSKA MAJÓWKA W KLUBIE ISKRA

Nie wyjeżdżaj poza stolicę. Zostań z nami i wykorzystaj warszawskie uroki majówki. Relaksując się w wygodnych leżakach, nad basenem, przy dobrej muzyce w tle, smakując najlepsze jedzenie w mieście. I to wszystko dla was przez całe cztery dni, aż do 3 maja!

*Gdzie: Iskra

*Start: 12:00

*Wstęp: free

ADAM LAMBERT

Adam Lambert zrobił prezent swoim fanom i na majówkę przyjeżdża do Polski! Wszyscy, którzy kiedykolwiek marzyli, by spędzić sobotni wieczór z wokalistą, mogą spełnić swoje marzenie już teraz!

*Gdzie: Hala Torwar

*Start: 20:00

*Wstęp: 80-140 zł

KONIGSBERG ROCKS OUT FEST

Ten Festiwal jest dla ludzi, którzy mają w sobie moc rocka! Dlatego wszyscy razem połączmy ją i wyrzućmy z siebie pokłady rockowej energii.

*Gdzie: Proxima

*Start: 20:00

*Wstęp: 35-45 zł

WICKED GIANT

Lubisz połączenie grunge, pop i bristol sound? W takim razie wskakuj na imprezę, gdzie zagrają Wicked Giant. Będzie to na pewno interesujący koncert.

*Gdzie: Chmury

*Start: 20:00

*Wstęp: 10-20 zł

NIEDZIELA

miś panda stojący na środku pokoju

MULTIMEDIALNY PARK FONTANN

W wyjątkowy klimat wprowadzi was pokaz wodno-muzyczno-świetlnych widowisk w plenerze. Jego twórcy skupili się na legendarnej postaci związanej z Warszawą, czyli syrenie. Całość dopełni piękna muzyka, której autorem jest Jean-Michel Jarre. Wydarzenie trwa od niedzieli do wtorku.

*Gdzie: na Podzamczu

*Start: 21:30

*Wstęp: free

GALAKTYCZNY DZIEŃ STAR WARS

Majówka z Galaktycznym Dniem Star Wars. Dla fanów Gwiezdnych Wojen lepiej być nie może. Wystawa LEGO Star Wars zapowiada niesamowite wrażenia dla oglądających. Dużo atrakcji ze świata Gwiezdnych Wojen oraz uczestnictwo w ciekawych konkursach.

*Gdzie: Centrum Sztuki Fort Sokolnickiego

*Start: 12:00

*Wstęp: free

EUROPEAN CYCLING CHALLENGE – ECC2016

Propozycja majówki dla aktywnych, to trzecia edycja konkursu European Cycling Challenge – ECC2016. Podczas wydarzenia rywalizują między sobą miejskie drużyny rowerzystów. Jeśli twoim celem jest dotrzeć do mety, to idealne wydarzenie, by przybyć.

*Gdzie: z alei Tomasza Hopfera

*Wstęp: free

PONIEDZIAŁEK

kobieta polewająca alkohol do kieliszków

W poniedziałek również świętujemy! Więcej konkretnych informacji znajdziecie w wydarzeniach powyżej.

WTOREK

otyła kobieta trzymająca dwa kieliszki

PUSHA T

Dla wszystkich wielbicieli hip- hopu ogłaszamy koncert Pusha T. Najlepsze na koniec, czyli ostatni dzień majówki możecie spędzić na koncercie wspaniałego rapera. Zakończ więc ten długi weekend w doborowym towarzystwie!

*Gdzie: Proxima

*Start: 19:00

*Wstęp: 115 zł

BLUESBREAKER; ROOFTOPS; SUICIDEBYCOP

Kilka wyjątkowych zespołów, do tego piwko i dużo wegańskiego jedzenia. Tyle szczęścia na raz! Właśnie tak możesz się cieszyć ostatnim dniem majówki.

*Gdzie: Chmury

*Start: 19:00

*Wstęp: 15 zł

MAJÓWKA NA WARSZAWSKIEJ PLAŻY

Ciekawe imprezy zapewnia klubokawiarnia Plażowa. Wielka frajda dla tych, co odważą się zjechać kolejką tyrolską z dachu Plażowej. To wszystko również dla was, jeśli nie opuszczacie Warszawy na weekend majowy!

*Gdzie: Wybrzeże Szczecińskie 1

*Wstęp: free

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News