HIRO weekenduje

Grupa zadowolonych przyjaciółek leżąca na łóżku

Święta już za pasem, więc wykorzystajcie ten weekend jak najlepiej możecie, bo przyszły będziemy spędzać w rodzinnym gronie. To ostatni dzownek, aby pójść razem z nami na miasto i odwiedzić najlepsze warszawkie kluby oraz bary. Oprócz imprez do rana polecamy również kino, Mustache Yard Sale, a nawet Wegebazar. Będzie się działo!

PIĄTEK

Mężczyzna podnoszący ręce na ulicy w geście zwycięstwa

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


PATIO FLIRTINI SUKIENKI MINI x Łowcy

Miłość to miejsce w którym można zakochać się od pierwszego wejrzenia, a jeśli na imprezie gra Flirtini to macie to jak w banku. Tłum na parkiecie i przy barze, najlepsza muzyka płynąca z głośników… Tym razem nie będzie inaczej, bo to ostatnia impreza Flirtini na Patio w tym roku. Chyba nie chcecie tego przegapić?

* Gdzie: Miłość Kredytowa 9

* Start: 22:00

* Wstęp: 20 zł

WIXAPOL S.A. S04E03 + CASUAL GABBERZ

Wixapol to szybkie przebieranie nogami, pot na parkiecie, okulary przeciwsłoneczne i niezliczona ilość energii. Trzeba się dobrze nawodnić żeby trzymać formę podczas tej imprezy – szczególnie jeśli do Warszawy wpada ekipa Casual Gabberz, która jeśli chodzi o gabbery nie daje taryfy ulgowej.

* Gdzie: ISKRA Pole Mokotowskie

* Start: 22:00

* Wstęp: 20 zł

Czeluść: DA VOSK DOCTA x JUTRO x KOSA

SOHO Palace po wypuszczeniu krążka Czeluść#2 nie zwalnia tempa i idzie dalej, tym razem do Warszawy. Jesteście ciekawi jak brzmi polska scena muzyczna przepełniona nieco niepokojącą, mroczną elektroniką? W Metronomie wasza ciekawość zostanie zaspokojona, bo zagra CZELUŚĆ, KOSA, JUTRØ, Da Vosk Docta i RootShoot.

* Gdzie: Metronom

* Start: 23:00

* Wstęp: 15 zł (po północy 20 zł)

Mam To Na Kasecie #2

Lata 80 i 90. to czasy do których zawsze z chęcią wracamy i mile wspominamy. Dobrze, że nie tylko my lubimy powrócić do przeszłości i możemy liczyć na wsparcie Buszkersa i Groha, którzy na drugiej imprezie cyklu Mam To Na Kasecie puszczą stary dobry hip-hop, disco czy elektronikę z tamtych lat.

* Gdzie: barStudio

* Start: 22:00

* Wstęp: brak info

Przydałby się jakiś melanż

Każdy przed weekendem mówi, że przydałby się jakiś melanż, więc niePowiem nie próżnuje i zaprasza na kolejny piątek spędzony na parkiecie. Kto tym razem zagra? Niezawodna ekipa KokaFellaz oraz d.end. Panowie wiedzą jak rozkręcić dobry melanż, więc chodźcie śmiało, bo dla każdego znajdzie się miejsce.

* Gdzie: barStudio

* Start: 22:00

* Wstęp: 10 zł (lista fb do 23:30 free)

SOBOTA

Starsze kobiety pijące alkohol z butelki

Mustache Yard Sale

Świąteczna edycja Mustache Yard Sale to nie tylko wyjątkowa atmosfera i duch świąt unoszący się w powietrzu. To dobra okazja, aby zaopatrzeć się w kilka prezentów dla najbliższych, bo na tagach, które w tym roku odbędą się w hali Mirowskiej znajdziecie wszystko czego dusza zapragnie. 400 wystawców z całą pewnością was nie zawiedzie.

* Gdzie: Hala Mirowska

* Start: 11:00

* Wstęp: free

Mustache Yard Sale Afterparty

Po Mustache Yard Sale czas obowiązkowo na afterparty. Miło spędzony dzień najlepiej zakończyć imprezowym wieczorem dlatego wpadajcie do Nieba. Jeśli nie mogliście pójść na imprezę Flirtini w piątek to w sobotę będziecie mogli ich usłyszeć na afterparty. Towarzyszyć im będzie NEEN i Czarlson, więc spodziewajcie się wszystkiego co najlepsze.

* Gdzie: NIEBO

* Start: 22:00

* Wstęp: 15 zł (lista fb free do 24:00)

Smolna | NИ: Woo York live

Sobota na Smolnej to jak zwykle dobry wybór, ale tym razem do Warszawy wpadają producenci nie z zachodu, ale nasi wschodni sąsiedzi. Za deckami staną Woo York – ukraińscy artyści, którzy wiedzą jak powinno brzmieć dobre techno. Ich produkcje są zawsze bardzo dobrze przyjmowane przez słuchaczy, więc jeśli o nich nie słyszeliście to możecie iść w ciemno, bo będzie warto.

* Gdzie: Smolna

* Start: 23:30

* Wstęp: 25 zł

Karowa jest dobra na wszystko vol. 2!

Piosenka dobra jest na wszystko, ale taka też jest Karowa dlatego warto wybrać się tam w sobotę. Co poleci z głośników? Tego nigdy nie wiadomo, ale dajcie się zaskoczyć. Gra Piosenka jest dobra na wszystko, więc trzeźwi do domu nie wrócicie.

* Gdzie: Karowa 31

* Start: 22:00

* Wstęp: 10 zł

Szkolna Dyskoteka: Wigilia Klasowa

Tęsknicie za szkołą i kolegami ze szkolnej ławki? Jeśli tak, to macie okazję żeby się z nimi spotkać na Szkolnej Dyskotece, która nieco różni się od tych, które pamiętacie. Nie będzie podpierania ścian, tańczenia w parach, ale z metrowym odstępem od siebie. Będzie o wiele lepiej. Zagra Full Tandeta, H.ENRY i PTFM od których możecie spodziewać się prawdziwych szkolnych hitów.

* Gdzie: REJS

* Start: 22:00

* Wstęp: brak info

NIEDZIELA

Mdlejąca kobieta przy biurku

Kino w Niebie

Są takie filmy bez których nie wyobrażamy sobie świąt i choćbyśmy tysiąc razy je oglądali, mówili, że ich nienawidzimy tak zawsze lubimy na nich zawiesić oko. Jednym z klasyków jest „Kevin sam w domu”. Tego filmu nie trzeba nikomu przedstawiać, więc jeśli chcecie poczuć świąteczną atmosferę to wpadajcie do Nieba!

* Gdzie: NIEBO

* Start: 20:00

* Wstęp: 10 zł

WEGE BAZAR Święta bez karpia vol3

Ostatnia propozycja to pozycja obowiązkowa dla wszystkich wegan, którzy chcieliby nieco urozmaicić nadchodzące święta lub kupić spożywcze prezenty. Będzie w czym wybierać  – wegańskie dania, pierogi, sałatki, pasty kanapkowe czy pasztety wypełnią Klubokawiarnię dzięki czemu nie wyjdziecie z pustymi rękoma.

* Gdzie: Klubokawiarnia Medyka

* Start: 12:00

* Wstęp: 10 zł

Tekst: Olga Retko

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News