HIRO weekenduje

Cztery dziewczyny pozujące w strojach karnawałowych

Ciężki tydzień już na szczęście za nami, więc najwyższa pora rzucić zmartwienia w kąt i pozwolić sobie na chwilę odprężenia. A gdzie najlepiej się zrelaksować? Jak zwykle na mieście. W naszej rozpisce każdy znajdzie coś dla siebie i chociaż na chwilę zapomni nie tylko o całym świecie. Zaczynamy!

PIĄTEK

Pracownicy NASA skaczący z radości

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

FATAL ERROR

Redakcja HIRO doskonale wie gdzie najlepiej się bawić, a o tym jak zorganizować imprezę na wagę złota wie nasz naczelny. Już w ten piątek startuje z cyklem FATAL ERROR, który przeznaczony jest dla każdego, kto choć trochę czuje się odmieńcem. Do Regeneracji nikt nie trafi w weekend przez przypadek. Koniec z frajerskimi melanżami – czas na FATAL ERROR.

* Gdzie: Klub Regeneracja

* Start: 21:00

* Wstęp: 12 zł (lista fb free)

SB FFestival vol.1

SB Maffija rusza ze swoim pierwszym festiwalem i zaczyna z grubej rury. Na pierwszym organizowanym przez nich evencie wystąpią nie tylko reprezentaci labelu, ale również zaprzyjaźnieni artyści. Kto uraczy publiczność spragnioną hip-hopu swoimi kawałkami? Jak zwykle najlepsi z najlepszych – przed wami wystąpi m.in. Sitek, Żabson, Bonson, Solar/Białas, a za DJ-ką nikt inny tylko LANEK.

* Gdzie: ISKRA Pole Mokotowskie

* Start: 18:00

* Wstęp: od 45 zł

SYNY w Miłości

Syny to duet, który w Polsce jest bardzo dobrze znany. Chociaż działa od zaledwie dwóch lat, tak zdążył już grać zarówno w Polsce jak i zagranicą. Teraz macie wyjątkową okazję, aby usłyszeć go w tym roku poraz ostatni w Miłości, gdzie wykona materiał z płyty “Orient”. Podobno ten album reprezetuje to co w rapie najciekawsze. Nie jesteście do końca pewni co to znaczy? Przekonajcie się na żywo!

* Gdzie: Miłość Kredytowa 9

* Start: 21:00

* Wstęp: od 30 zł

Easy Riders

W piątek w Niebie jak zwykle będzie bosko, a to wszystko dzięki ekipie, która jak nikt inny potrafi rozkręcić każdą imprezę. Zeppy Zep, Rapperoni, Princess Rap, zuzaOK i Dj Panda zadbają o gorącą atmosferę w klubie i sprawią, że będziecie tańczyć do rana. Wpadajcie śmiało, aby chociaż przez chwilę poczuć się tak jakbyście byli w niebie.

* Gdzie: NIEBO

* Start: 22:00

* Wstęp: 15 zł (lista fb free do 23:00)

Imported by Karowa: Jean Tonique

Producentów, którzy wybili się dzięki serwisowi SoundCloud i dali poznać się Polakom jest masa. Czy Jean Tonique ma szansę na to, aby podbić wasze serca? Dowiecie się tylko na Karowej, gdzie francuski DJ pokaże jak w dzisiejszych czasach powinna brzmieć muzyka disco.

* Gdzie: Karowa 31

* Start: 22:00

* Wstęp: 20 zł

SOBOTA

Kobieta wylewająca szampana z butelki

Przepraszam czy tu biją?

Sobota to dobry dzień, aby wyjść na zewnątrz i zaczerpnąć odrobinę świeżego powietrza. Można połączyć przyjemne z pożytecznym i pójść na spacer z przewodnikiem, który pokaże wam mroczną, przestępczą Warszawę i powie kto był królem warszawskich złodziei. Jesteście ciekawi gdzie była warszawska dzielnica Czerwonych Latarni? Ten sekret zdradzi wam przewodnik Łukasz Kulej.

* Gdzie: Kozia 1

* Start: 15:30

* Wstęp: free

MFF WATCH DOCS. Prawa Człowieka w Filmie

Na ten filmowy festiwal zawsze czekamy cały rok i z niecierpliwością odliczamy do niego dni. Właśnie rusza już 16. edycja na której zostanie wyświetlonych 60 dokumentów z całego świata dotyczących praw człowieka. Dodatkowo jak co roku odbędą się spotkania z twórcami, debaty i warsztaty. Dla nas WATCH DOCS to pozycja obowiązkowa, więc widzimy się w kinie!

* Gdzie: kina studyjne

* Start: różnie (program festiwalu dostępny na: www.watchdocs.pl)

* Wstęp: free

Smolna | NИ: Damian Lazarus

Na Smolnej jak zwykle będzie głośno, a wszystko za sprawą wyjątkowego gościa. Klubową scenę przejmie tym razem Damian Lazarus, szef wytwórni Crosstown Rebels, który znany jest Polakom między innymi z festiwalu Audioriver. Jeżeli nie mogliście zobaczyć go w Płocku, teraz macie szansę żeby to nadrobić!

* Gdzie: Smolna

* Start: 23:30

* Wstęp: 35 zł

The Very Polish Cut Outs x Koniec Końców

Projekt The Very Polish Cut Outs bardzo długo funkcjonował, ale niestety – nadszedł czas kiedy musimy z nim się rozstać. Impreza na której pojawi się dużo wspomnień oraz uroni się nie jedną łzę będzie wyjątkowa. Zagrają Zambon & Kapsa ze specjalnym 3-godzinny setem, a wspierać ich będą polscy producenci – Maciek Sienkiewicz, Karara i Karol Aleksander.

* Gdzie: Cafe Kulturalna

* Start: 23:00

* Wstęp: 20 zł

NIEDZIELA

Kobieta, która nie może wstać z łóżka

Niedziela z Filmówką Łódzką // Krótkie metraże

Mamy coś dla miłośników kina, a w szczególności dla fanów Łódzkiej Filmówki. W niedzielę w barze Znajomi Znajomych zostaną wyświetlone krótkie metraże, a wśród nich między innymi film “Apokalipsa”, czyli mroczna bajka o samotności. Dodatkowo będziecie mogli obejrzeć inne produkcje, a wśród nich dokument “Nauka” czy film “Ciepło zimno”.

* Gdzie: Znajomi Znajomych

* Start: 19:00

* Wstęp: free

Tekst: Olga Retko

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News