HIRO weekenduje

Grupa ludzi w drodze na imprezę

Póki za oknem nie ma jeszcze śniegu, a deszcz chwilowo nam odpuścił, polecamy wyjść z łóżka i sprawdzić co dzieje się w Warszawie. W ten weekend stolicę przejmują producenci, między innymi długo wyczekiwany przez nas Mura Masa oraz artyści, o których mogliście jeszcze nie usłyszeć. Mamy też propozycje dla tych, którzy wolą wolne dni spędzać na spokojnie, dlatego koniecznie sprawdźcie co dla was wybraliśmy.

PIĄTEK

Grupa współlokatorów skaczących z radości w pokoju

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

฿oczn€ / Lanek / ka-meal / Przybysz / PATIO

Boczne Wejście trzyma poziom i ponownie ściąga do stolicy producentów o których mało kto jeszcze słyszał, a szkoda, bo zdecydowanie warto. Przed wami wystąpią reprezentanci Czeluści – LANEK i ka-meal, a wspierać ich będzie Przybysz z NNJL. Znudziło wam się techno, a imprezy w popularnych warszawskich miejscówkach powoli was nudzą? Wpadajcie do Bocznego, którego klimatu nikt nie może podrobić.

* Gdzie: Boczne Wejście

* Start: 22:00

* Wstęp: 10 zł

Premiera: Ten Typ Mes “AŁA.”

Piątkową propozycję w Niebie kierujemy do wszystkich fanów polskiego rapu. Na scenie wystąpi Ten Typ Mes, który na żywo zaprezentuje materiał ze swojej najnowszej płyty “AŁA.”, a oprócz niego koncerty zagrają dodatkowo Night Marks Electric Trio i RAU. Gdyby wam było jeszcze mało to mamy niespodziankę.  Na imprezie pojawią się również DJ-e, a w śród nich Spisek Jednego, Hubson, Wasabi.

* Gdzie: Niebo

* Start: 22:00

* Wstęp: 20 zł

Bas.2071U

Nie możecie zdecydować się czy wolicie pójść na imprezę czy do galerii? Kwadratowa spieszy wam z pomocą. Połączenie sztuki wizualnej z muzyką jest dobrą opcją na spędzenie piątkowego wieczoru. Swoje prace wystawi 11 grafików i fotografów, a o dobrą muzykę zadbają DJ-e, którzy zagwarantują wam solidną dawkę niesztampowych dźwięków.

* Gdzie: Kwadratowa

* Start: 19:00

* Wstęp: 10 zł

Love Parade / I Say Mikey / Dj Hal

Brakuje wam miłosnych wyznań i ogromnych wzruszeń? Na Kredytowej ich nie zabraknie. I Say Mikey i DJ HAL puszczą wasze ulubione piosenki o miłości, a romantyczne dźwięki pobudzą wasze taneczne żądze. Gwarantujemy, że z parkietu nie zejdziecie prędko.

* Gdzie: Miłość Kredytowa 9

* Start: 22:00

* Wstęp: 10 zł

SOBOTA

Grupa mężczyzn tańcząca i wygłupiająca się w biurze

MURA MASA

Prośby fanów muzyki elektronicznej w końcu zostały wysłuchane. Brytyjski producent, który swoimi kawałkami w zaskakującym tempie podbił Soundcloud’a, już w sobotę wystąpi przed warszawską publicznością. Ostatnio współpracował z A$AP Rockym przy remixie kawałka „Lovesick fuck”. Jesteście ciekawi czy utwór buja na żywo tak jak z głośników? Przekonajcie się sami w Proximie!

* Gdzie: Klub Proxima

* Start: 19:00

* Wstęp: 79 / 90zł

ASA (OWSLA, UK)

Sobota to zdecydowanie dzień producentów. Jeżeli komuś z was nie udało się zobaczyć Mura Masa na żywo to warto wybrać się na Kredytową gdzie za deckami stanie ASA.  Artysta, który zasila zacne grono wytwórni OWSLA pod którymi skrzydłami tworzą m.in. DJ Sliink, What So Not i Star Slinger przejmie DJ-kę i zabierze was w podróż po scenie UK BASS.

* Gdzie: Miłość Kredytowa 9

* Start: 22:00

* Wstęp: 20 zł

Smolna | NИ

Po udanym trzydniowym otwarciu Smolna nie spoczywa na laurach i wysoko mierzy. Nowy klub pod żadnym pozorem nie zwalnia tempa, a wręcz przeciwnie – jeszcze bardziej przyspiesza i zaprasza w swoje progi nikogo innego tylko Brodinskiego. Poza nim wystąpią dobrze wam znani Truant, Tom Encore, Sovinsky oraz Adam Sadam i Tom Palash. Pamiętajcie, jeśli techno to tylko na Smolnej.

* Gdzie: Smolna

* Start: 23:30

* Wstęp: 25 zł

Nobel dla Dylana / Muzyka tylko z lat 90′

Kto ma ochotę pogratulować Dylanowi Nobla ręka w górę! Z tej okazji barStudio organizuje taneczną dyskusję gdzie cofniemy się do lat dziewięćdziesiątych, a z głośników polecą piosenki o których już dawno temu zapomnieliśmy. Czy słusznie? Zdecydowanie nie, dlatego warto wpaść do Pałacu Kultury i odświeżyć swoją pamięć na imprezie.

* Gdzie: barStudio

* Start: 22:00

* Wstęp: free

Sowa&Przyjaciele

Nie bójcie się, sobotnia impreza na Karowej nie ma nic wspólnego z aferami i nikt was nie będzie podsłuchiwał. Podsłuchiwać was będzie jedynie Sovinsky i Cocolino Official, którzy wspólnie puszczą wasze ulubione kawałki przy których ciało zacznie samo się bujać.

* Gdzie: Karowa 31

* Start: 22:00

* Wstęp: 10 zł (do 23 free)

NIEDZIELA

Dziennikarka trzymająca mikrofon pod nosem mężczyzny przebranego za starszą kobietę

Premiera książki Sputnik Photos i pokaz filmowy

Jeśli chcecie odbyć podróż w głąb ZSRR wpadnijcie na premierę książki “Stracone terytoria. [Niekompletny] spis rzeczy” i pokaz filmu “Niebiańskie żony Łąkowych Maryjczyków”. Zupełnie różni ludzie, odmienne narodowości i spojrzenia, ale jedna rzeczywistość – rzeczywistość ZSRR. Gwarantujemy, że ta podróż na długo pozostanie wam w pamięci.

* Gdzie: KINO LAB

* Start: 16:00

* Wstęp: 10 zł (do 23 free)

Niedzielny Wieczór Filmowy

Niedziela pod znakiem kina irańskiego to rzeczywistość zdominowana przez religię i narzucone sztywne ramy kulturowe. W niebiańskim kinie zostanie wyświetlony nominowany do Oscara film “Mustang” mówiący o wolności. To dobra propozycja żeby zrelaksować się przed powrotem do pracy.

* Gdzie: Niebo

* Start: 20:00

* Wstęp: 10 zł

Tekst: Olga Retko

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News