HIRO weekenduje

Dziewczyny z długimi włosami na tle ściany

Pogoda ostatnio jest tragiczna, co każdy zdążył zauważyć. Każde wyjście z domu jest męczarnią i najlepiej zostać pod kocem, z herbatą i serialem. Jest to jakieś rozwiązanie, ale chyba każdy po tygodniu pracy czy nauki pokona nawet deszcz i wiatr, żeby dotrzeć do miejsca, gdzie można wyczilować.

PIĄTEK

3 HIRO weekenduje

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Premiera reedycji Flexxip w Miłości

Flexxip postanowił się reaktywować, więc nie ma opcji, żeby takie wydarzenie nie zostało nagłośnione. Na miejscu będzie rezydował Ten Typ Mess i Emil Blef. Wpadajcie do Miłości, żeby odwiedzić chłopaków i zrobić sobie z nimi fotkę.

*Gdzie: Miłość Kredytowa 9

*Start: 22:00

*Wstęp: 20 zł

Winyl Market – II Urodziny x Miłość

Drugie urodziny Winyl Market, czyli szansa na wizytę na targach, gdzie dostaniecie nowe i używane płyty.  Na miłośników winyli będzie czekało wielu wystawców, np. asfaltshop.pl, Digger Dogz, Muzyka Miasta, Sound Logistic, Yakrecords. Wpadajcie posłuchać dobrej muzyki!

*Gdzie: Miłość Kredytowa 9

*Start: 12:00

*Wstęp: 20 zł

Pre-otwarcie Nadziei

Lublin bardzo się stara o rozwój życia nocnego. Powstaje mnóstwo nowych i ciekawych miejscówek. W ten weekend pojawi się kolejna lokalizacja. Mam nadzieję, że sprawdzisz to z ziomkami. Pojawią się Buslav, NEEN, NOVIKA i Nikodem Rozbicki.

*Gdzie: Nadzieja

*Start: 22:00

*Wstęp: brak info od organizatora

Gonciarz w NIEBIE

Vloger Gonciarz zagości w NIEBIE. O świetną atmosferę zadbają SONAR, Rodas, Sokos i Hatti Vatti. To na pewno nie będzie nudne spotkanie autorskie!

*Gdzie: NIEBO

*Start: 20:30

*Wstęp: 15 zł

Urodziny Gin Platonic

Karowa ponownie wraca do formy i znowu organizuje imprezę, której nie zapomnicie przez długi czas. Będzie głośno.

*Gdzie: Karowa

*Start: 22:01

*Wstęp: 10 zł

1. Urodziny Bocznego

Boczne Wejście ukryte w warszawskim podwórku rok temu postanowiło otworzyć się dla miłośników trapu. W piątek świętują swoje pierwsze urodziny, na których nie może was zabraknąć.  Specjalnie zaprosili wyjątkowych gości. W klubie spotkacie za DJ-ką Sokosa, Ajsena, DJ Pasze i Enjoii, którzy nie pozwolą na to, aby w piątkowy wieczór coś was trapiło oprócz solidnej dawki trapów z głośników.

*Gdzie: Boczne Wejście

*Start: 22:00

*Wstęp: 10 zł

Rodriguez Jr. Live

Kto lubi techno tak jak my, ręka w górę. Nowa Jerozolima ponownie atakuje i zaprasza do Warszawy Rodriguez Jr. Live, którego musicie koniecznie zobaczyć. Klasycznie impreza będzie trwała do świtu, a dźwięki techno będą rozchodzić się po całym klubie. Będzie głośno, więc wpadajcie, bo szkoda siedzieć w domu w ciszy.

*Gdzie: Nowa Jerozolima

*Start: 23:00

*Wstęp: od 20 zł

SOBOTA

Blondynka w czarnej sukience na ramiączkach

Noc wieżowców

Popatrzcie na świat z góry. Dzień otwarty warszawskich wieżowców pozwoli na to, by przez chwile pobyć głową w chmurach. Miejmy nadzieję, że deszcz nie zepsuje panoramy miasta i uda się zrobić kozackie fotki na insta.

*Gdzie: Nowa Warszawa

*Start: 18:00

*Wstęp: 7 zł

Wysłannicy Niebios

Chcieliście kiedyś zobaczyć bogów na żywo? Taka okazja zdarza się tylko w Niebie. W sobotni wieczór za DJ-ką pojawi się uwielbiana przez was Neen, która zabierze was w podróż po najlepszych kawałkach z całego świata. Wspierać ją będzie Czarlson, Princess Rap oraz ERR BITS z 3AM BOYZ. Obowiązkowo bujamy w obłokach do rana.

*Gdzie: NIEBO

*Start: 22:00

*Wstęp: 15 zł (lista fb free do 23:00)

After Festiwal Tauron Nowa Muzyka

Winylowe dźwięki najlepiej bujają i doskonale wie o tym Iskra. Coldcut przyjeżdża do Warszawy z setem didżejskim, który was zelektryzuje i powali na kolana. Jeżeli chcecie zobaczyć na żywo założyciela wytwórni Ninja Tune to koniecznie wpadajcie na Pole Mokotowskie, bo taka okazja prędko może się nie powtórzyć!

*Gdzie: ISKRA Pole Mokotowskie

*Start: 22:00

*Wstęp: 30 zł

Kortez

Jego płyta „Bumerang” jest jedną z najlepiej sprzedających się płyt w ciągu ostatnich lat. Spokojne brzmienia przyniosą ukojenie po ciężkim tygodniu. Alternatywa dla tych, którzy chcą spędzić weekend nieco spokojniej, ale nadal w świetnym klimacie.

*Gdzie: Klub Palladium

*Start: 20:00

*Wstęp: 60 zł

Małpa Mówi

Łukasz Małpa Małkiewicz wpada do Warszawy, żeby wypromować swój solowy album „Mówi”. Dobra okazja, żeby zgarnąć podpisy na płytach i zamienić kilka słów z raperem.

*Gdzie: niePowiem

*Start: 22:00

*Wstęp: 35 zł

KAMP!/ We draw A

W sobotę w Lublinie zagości muzyka elektroniczna. Imprezę rozkręcą ŁOWCY, więc będziecie ekstra przygotowani do koncertu We draw A i KAMP!, któremu potowarzyszy dj Kosma.

*Gdzie: Dom Kultury Lublin

*Start: 21:00

*Wstęp: 10/15 zł, do 22 lista FB free

 

NIEDZIELA

1 HIRO weekenduje

Targ Śniadaniowy

Chociaż wychodzenie z domu bez śniadanie nie jest dobre, to tym razem możecie sobie na to pozwolić. W Kinie Luna na pewno wrzucicie na ruszt coś pysznego i wypijecie dobrą kawę na rozruch.

*Gdzie: Kino Luna

*Start: 10:00

*Wstęp: free

Pchli Targ na Dobrej

Chcecie coś kupić? To na Dobrej. Chcecie coś sprzedać? To na Dobrej. A może wymienić się? Też na Dobrej. Klub Dobra udostępnia swoje podwórko i zamienia na targowisko. Będą ciuchy, książki, domowe gadżety. Oprócz tego możecie wziąć udział w zajęciach i warsztatach.

*Gdzie: Klub Dobra

*Start: 12:00

*Wstęp: free

Musical Improwizowany

Czy można lepiej spędzić niedzielny wieczór niż w Klubie Komediowym? Nie wydaje nam się. Jeżeli nudzą was przewidywalne wystąpienia publiczne i liczy się dla was szybka, nieprzemyślana reakcja, to Musical Improwizowany jest stworzony specjalnie dla was. Tutaj wszystko dzieje się na żywo i nie ma czasu na chwilę zastanowienia, aby przedstawienie muzyczne, opatrzyć przewidywalnym scenariuszem.

*Gdzie: Klub Komediowy

*Start: 20:00

*Wstęp: 30 zł

Chiny Są Inne

Wakacje się skończyły, więc podróże niestety przestały nas dotyczyć. Mało kto może pozwolić sobie na wyjaz za granicę w październiku. Jednak Południk Zero spieszy nam z pomocą i zabiera nas wycieczkę do Chin, które są inne niż nam się wydaje. Katarzyna Spiridonow opowie o Chinach, których nie znacie, ale za to zapragniecie wyruszyć w podróż, choćby od zaraz.

*Gdzie: Południk Zero

*Start: 19:00

*Wstęp: free

Tekst: Monika Tatara

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News