HIRO weekenduje

Dziewczyny w piżamach w sypialni

Mówią, że w marcu jak w garncu, jednak to na razie październik serwuje nam nieprzewidywalną pogodę, która z dnia na dzień się zmienia. Ten weekend nie będzie ciepły, ale gwarantujemy wam, że zamiast siedzieć w domu i wygrzewać się pod kocykiem, warto ruszyć na miasto. Przed nami weekend pełen atrakcji i imprez, które pomogą wam się wyszaleć i zebrać siły przed kolejnym, ciężkim tygodniem!

PIĄTEK

Kobieta siedząca na krześle za biurkiem kiwa się w rytm muzyki

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


II Urodziny niePowiem

Warszawska miejscówka, która dwa lata temu zajęła miejsce słynnego Powiększenia, właśnie obchodzi drugie urodziny. NiePowiem świętować będzie przez dwa dni, a podczas piątkowej balangi klub wypełni elektroniczne brzmienie serwowane przez jednych z najbardziej znanych stołecznych DJ’ów. Specjalnie dla was zagra Jedynak z Flirtini, Zeppy Zep, DJ Panda i SoDrumatic Productions, więc wpadajcie koniecznie, bo ten skład gwarantuje, że będzie co wspominać.

* Gdzie: niePowiem

* Start: 22:00

* Wstęp: 15 zł (lista FB do 23:00 free, do północy 10 zł)

2. Urodziny Karowej !

Wśród stołecznych klubów mamy kolejnego jubilata. Tym razem świętuje Karowa, która udowodniła, że nawet mała przestrzeń może stać się świetnym miejscem do zabawy. Pyszne koktajle, goście tańczący na barze i impreza do białego rana – tego możemy spodziewać się po piątku na Karowej, gdzie DJ’kę przejmie m.in. NEEN, Yorüba i Jan Kallwejt.

* Gdzie: niePowiem

* Start: 22:00

* Wstęp: 15 zł (lista FB do 23:00 free, do północy 10 zł)

RYSY live

Zespół Rysy, który bez wątpienia jest jednym z najciekawszych projektów muzycznych na polskim rynku, przejmuje Niebo. Łukasz Stachurko i Wojtek Urbański zagrają w swoim ukochanym mieście i pokażą wszystkim, że muzyka elektroniczna, chwytliwe melodie i piękne głosy to coś, co może porwać tłumy.

* Gdzie: Niebo

* Start: 20:30

* Wstęp: 40 zł

Carnaby w Niebie

Carnaby rok temu kończyło 10 lat i teraz ponownie wraca, tym razem do Nieba. Kto chce przyjść i spotkać się ze starymi znajomymi, powspominać imprezy o których myślał przez ostatnie lata, niech koniecznie wpada do Nieba. Będzie tak jak kiedyś, a w powrocie do przeszłości pomoże wam Last Robots, Kovvalsky, Sovinsky, Kviatek i Kuvau.

* Gdzie: Niebo

* Start: 22:30

* Wstęp: 20 zł

Ilario Alicante

Nowa Jerozolima stara się wykorzystać swoje ostatnie chwile jak najlepiej potrafi i zaprasza do stolicy DJ’a, który zachwycił na tegorocznym Audioriver Festival. Ilario Alicante ponownie odwiedzi Polskę, więc jeżeli nie słyszeliście go na żywo w lipcu, to macie teraz doskonąłą okazję. Dodatkowo, na imprezie zagra Akme, Deas, Tika Milano i Truant.

* Gdzie: Nowa Jerozolima

* Start: 23:00

* Wstęp: 30 zł

AER #1

Sale Kina Luna przez dwa dni staną się mekką muzyki elektronicznej, a kinowe ekrany zamiast wyświetlać filmy, będą prezentować niesamowitą oprawę wizualną. Na pierwszych dwóch imprezach AER wystąpią światowej sławy DJ’e, którzy rozgrzewają imprezy w całej Europie. W Kinie Luna wystąpią m.in. Oliver Huntemann, Kaiserdisco, Pig&Dan, Fur Coat, Parallels, a towarzyszyć im będą polscy artyści, których suport dostarczy sporą dawkę energii przed występami headlinerów.

* Gdzie: Kino Luna

* Start: 22:00

* Wstęp: 65 zł  (90 zł karnet 2-dniowy)

SOBOTA

Ciemnoskóry mężczyzna w basenie, trzymający dmuchaną butelkę szampana

Lorem Ipsum

Jedna z naszych ulubionych miejscówek nigdy nie śpi. Szczególnie nocą niebo budzi się do życia i przyciąga tłumy warszawiaków, którzy pragną pobujać w chmurach. Do nieba w sobotę zabierze nas Kędzior, Mr. Lex, Kuba Karaś z The Dumplings oraz Nikodem Rozbicki. Widzimy się? W końcu kto nie chciałby chociaż raz znaleźć się w siódmym niebie?

* Gdzie: Niebo

* Start: 22:00

* Wstęp: 15 zł  (lista FB free do 23:00)

Love Is The Message

Na Kredytowej jak zwykle będzie dużo miłosnych uniesień i romantycznych wzruszeń. Rewelacyjny Luciano i Sid Pong zagrają soul, disco, boogie i house. Będzie trochę tańców na parkiecie, trochę rozmów przy barze i dużo drinków, które tej nocy zamienią się w eliksiry miłości.

* Gdzie: Miłość Kredytowa 9

* Start: 22:00

* Wstęp: 20 zł

House Of Na Lato

Na Lato to popularna w Warszawie miejscówka, która za dnia jest restauracją, a po zmroku zamienia się w cocktail bar z ogromną ofertą alkoholi. Tym razem na Rozbrat będziemy bawić się przy dźwiękach r’n’b i mashup, które starannie wyselekcjonuje DJ Kvba Lib, aby porwać nas wszystkich na parkiet.

* Gdzie: Na Lato

* Start: 22:00

* Wstęp: 20 zł

Love

Dramat erotyczny Gaspara Noé to kontrowersyjny film o którym głośno było rok temu. Produkcja, która opowiada o dojrzewaniu mężczyzny i historii miłosnej, zawiera obrazy rodem z pornografii. Jakub Dymek, po seansie “Love 3d” opowie o najnowszym dziele reżysera i odpowie między innymi na pytanie czy nowe środki wyrazu przekazują coś więcej niż dotychczas.

* Gdzie: Kino Muranów

* Start: 23:00

* Wstęp: 20 zł

NIEDZIELA

Kobieta siedząca przy biurku i chowająca się w czarny sweter

32. Warszawski Festiwal Filmowy

Warszawski Festiwal Filmowy to propozycja dla kinomaniaków. Bogata oferta filmów dokumentalnych pozwoli przybliżyć nam problemy o których często nie mamy pojęcia. Filmy dokumentujące skrawki życia przekazują prawdę i pokazują to, co nieraz nam umyka. Program jak zwykle jest bardzo bogaty i każdy znajdzie coś dla siebie zarówno rano jak i wieczorem.

* Gdzie: Kinoteka i Multikino Złote Tarasy

* Start: 23:00

* Wstęp: 20 zł

4th Warsaw Tattoo Convention 2016

Czwarta już odsłona Warsaw Tattoo Convention przyciągnie do Warszawy masę osób, które jarają się tatuażami. Na stadionie Legii pojawi się wielu znakomitych gości z zagranicy oraz czołówka polskiej sceny tatuażu. Jeżeli tatuaż to dla was forma sztuki, a ciało bez dziar jest najzwyczajniej w świecie nudne, to koniecznie wpadajcie na ten event.

* Gdzie: Stadion Legii Warszawa

* Start: 12:00

* Wstęp: 45 zł

DUB FX

DUB FX wraca do Warszawy i tym razem będzie promował najnowszy album “Thinking clear”. Artysta, który dzięki YouTube stał się rozpoznawalny na całym świecie, zaserwuje swoim fanom potężną dawkę muzyki. Połączenie reaggae, hip-hopu, jungle i jazzu będzie wypełniało cały klub, a zapętlane dźwięki przeniosą każdego w świat z którego nie będzie chciało się wracać.

* Gdzie: Niebo

* Start: 20:00

* Wstęp: 65 zł

Przedpremierowy pokaz filmu Cristiana Mungiu „Egzamin”

Laureat Złotej Palmy w swoim najnowszym filmie “Egzamin” opowiada o miejskiej klasie średniej. Produkcja, którą Mungiu zrobił głównie dla swoich dzieci, została nagrodzona w Cannes za reżyserię. Film to opowieść o lekarzu z Klużu, którego córka zostaje napadnięta na ulicy, tuż przed samą maturą. Aby pomóc wyjechać córce na studia za granicę, ojciec ucieka do korupcji, kłamstwa i hipokryzji, tylko po to żeby móc załatwić dziecku upragnioną przyszłość.

* Gdzie: Kino Muranów

* Start: 23:00

* Wstęp: 65 zł

Tekst: Olga Retko

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News