HIRO weekenduje

Dziewczyny w piżamach w sypialni

Mówią, że w marcu jak w garncu, jednak to na razie październik serwuje nam nieprzewidywalną pogodę, która z dnia na dzień się zmienia. Ten weekend nie będzie ciepły, ale gwarantujemy wam, że zamiast siedzieć w domu i wygrzewać się pod kocykiem, warto ruszyć na miasto. Przed nami weekend pełen atrakcji i imprez, które pomogą wam się wyszaleć i zebrać siły przed kolejnym, ciężkim tygodniem!

PIĄTEK

Kobieta siedząca na krześle za biurkiem kiwa się w rytm muzyki


II Urodziny niePowiem

Warszawska miejscówka, która dwa lata temu zajęła miejsce słynnego Powiększenia, właśnie obchodzi drugie urodziny. NiePowiem świętować będzie przez dwa dni, a podczas piątkowej balangi klub wypełni elektroniczne brzmienie serwowane przez jednych z najbardziej znanych stołecznych DJ’ów. Specjalnie dla was zagra Jedynak z Flirtini, Zeppy Zep, DJ Panda i SoDrumatic Productions, więc wpadajcie koniecznie, bo ten skład gwarantuje, że będzie co wspominać.

* Gdzie: niePowiem

* Start: 22:00

* Wstęp: 15 zł (lista FB do 23:00 free, do północy 10 zł)

2. Urodziny Karowej !

Wśród stołecznych klubów mamy kolejnego jubilata. Tym razem świętuje Karowa, która udowodniła, że nawet mała przestrzeń może stać się świetnym miejscem do zabawy. Pyszne koktajle, goście tańczący na barze i impreza do białego rana – tego możemy spodziewać się po piątku na Karowej, gdzie DJ’kę przejmie m.in. NEEN, Yorüba i Jan Kallwejt.

* Gdzie: niePowiem

* Start: 22:00

* Wstęp: 15 zł (lista FB do 23:00 free, do północy 10 zł)

RYSY live

Zespół Rysy, który bez wątpienia jest jednym z najciekawszych projektów muzycznych na polskim rynku, przejmuje Niebo. Łukasz Stachurko i Wojtek Urbański zagrają w swoim ukochanym mieście i pokażą wszystkim, że muzyka elektroniczna, chwytliwe melodie i piękne głosy to coś, co może porwać tłumy.

* Gdzie: Niebo

* Start: 20:30

* Wstęp: 40 zł

Carnaby w Niebie

Carnaby rok temu kończyło 10 lat i teraz ponownie wraca, tym razem do Nieba. Kto chce przyjść i spotkać się ze starymi znajomymi, powspominać imprezy o których myślał przez ostatnie lata, niech koniecznie wpada do Nieba. Będzie tak jak kiedyś, a w powrocie do przeszłości pomoże wam Last Robots, Kovvalsky, Sovinsky, Kviatek i Kuvau.

* Gdzie: Niebo

* Start: 22:30

* Wstęp: 20 zł

Ilario Alicante

Nowa Jerozolima stara się wykorzystać swoje ostatnie chwile jak najlepiej potrafi i zaprasza do stolicy DJ’a, który zachwycił na tegorocznym Audioriver Festival. Ilario Alicante ponownie odwiedzi Polskę, więc jeżeli nie słyszeliście go na żywo w lipcu, to macie teraz doskonąłą okazję. Dodatkowo, na imprezie zagra Akme, Deas, Tika Milano i Truant.

* Gdzie: Nowa Jerozolima

* Start: 23:00

* Wstęp: 30 zł

AER #1

Sale Kina Luna przez dwa dni staną się mekką muzyki elektronicznej, a kinowe ekrany zamiast wyświetlać filmy, będą prezentować niesamowitą oprawę wizualną. Na pierwszych dwóch imprezach AER wystąpią światowej sławy DJ’e, którzy rozgrzewają imprezy w całej Europie. W Kinie Luna wystąpią m.in. Oliver Huntemann, Kaiserdisco, Pig&Dan, Fur Coat, Parallels, a towarzyszyć im będą polscy artyści, których suport dostarczy sporą dawkę energii przed występami headlinerów.

* Gdzie: Kino Luna

* Start: 22:00

* Wstęp: 65 zł  (90 zł karnet 2-dniowy)

SOBOTA

Ciemnoskóry mężczyzna w basenie, trzymający dmuchaną butelkę szampana

Lorem Ipsum

Jedna z naszych ulubionych miejscówek nigdy nie śpi. Szczególnie nocą niebo budzi się do życia i przyciąga tłumy warszawiaków, którzy pragną pobujać w chmurach. Do nieba w sobotę zabierze nas Kędzior, Mr. Lex, Kuba Karaś z The Dumplings oraz Nikodem Rozbicki. Widzimy się? W końcu kto nie chciałby chociaż raz znaleźć się w siódmym niebie?

* Gdzie: Niebo

* Start: 22:00

* Wstęp: 15 zł  (lista FB free do 23:00)

Love Is The Message

Na Kredytowej jak zwykle będzie dużo miłosnych uniesień i romantycznych wzruszeń. Rewelacyjny Luciano i Sid Pong zagrają soul, disco, boogie i house. Będzie trochę tańców na parkiecie, trochę rozmów przy barze i dużo drinków, które tej nocy zamienią się w eliksiry miłości.

* Gdzie: Miłość Kredytowa 9

* Start: 22:00

* Wstęp: 20 zł

House Of Na Lato

Na Lato to popularna w Warszawie miejscówka, która za dnia jest restauracją, a po zmroku zamienia się w cocktail bar z ogromną ofertą alkoholi. Tym razem na Rozbrat będziemy bawić się przy dźwiękach r’n’b i mashup, które starannie wyselekcjonuje DJ Kvba Lib, aby porwać nas wszystkich na parkiet.

* Gdzie: Na Lato

* Start: 22:00

* Wstęp: 20 zł

Love

Dramat erotyczny Gaspara Noé to kontrowersyjny film o którym głośno było rok temu. Produkcja, która opowiada o dojrzewaniu mężczyzny i historii miłosnej, zawiera obrazy rodem z pornografii. Jakub Dymek, po seansie „Love 3d” opowie o najnowszym dziele reżysera i odpowie między innymi na pytanie czy nowe środki wyrazu przekazują coś więcej niż dotychczas.

* Gdzie: Kino Muranów

* Start: 23:00

* Wstęp: 20 zł

NIEDZIELA

Kobieta siedząca przy biurku i chowająca się w czarny sweter

32. Warszawski Festiwal Filmowy

Warszawski Festiwal Filmowy to propozycja dla kinomaniaków. Bogata oferta filmów dokumentalnych pozwoli przybliżyć nam problemy o których często nie mamy pojęcia. Filmy dokumentujące skrawki życia przekazują prawdę i pokazują to, co nieraz nam umyka. Program jak zwykle jest bardzo bogaty i każdy znajdzie coś dla siebie zarówno rano jak i wieczorem.

* Gdzie: Kinoteka i Multikino Złote Tarasy

* Start: 23:00

* Wstęp: 20 zł

4th Warsaw Tattoo Convention 2016

Czwarta już odsłona Warsaw Tattoo Convention przyciągnie do Warszawy masę osób, które jarają się tatuażami. Na stadionie Legii pojawi się wielu znakomitych gości z zagranicy oraz czołówka polskiej sceny tatuażu. Jeżeli tatuaż to dla was forma sztuki, a ciało bez dziar jest najzwyczajniej w świecie nudne, to koniecznie wpadajcie na ten event.

* Gdzie: Stadion Legii Warszawa

* Start: 12:00

* Wstęp: 45 zł

DUB FX

DUB FX wraca do Warszawy i tym razem będzie promował najnowszy album „Thinking clear”. Artysta, który dzięki YouTube stał się rozpoznawalny na całym świecie, zaserwuje swoim fanom potężną dawkę muzyki. Połączenie reaggae, hip-hopu, jungle i jazzu będzie wypełniało cały klub, a zapętlane dźwięki przeniosą każdego w świat z którego nie będzie chciało się wracać.

* Gdzie: Niebo

* Start: 20:00

* Wstęp: 65 zł

Przedpremierowy pokaz filmu Cristiana Mungiu „Egzamin”

Laureat Złotej Palmy w swoim najnowszym filmie „Egzamin” opowiada o miejskiej klasie średniej. Produkcja, którą Mungiu zrobił głównie dla swoich dzieci, została nagrodzona w Cannes za reżyserię. Film to opowieść o lekarzu z Klużu, którego córka zostaje napadnięta na ulicy, tuż przed samą maturą. Aby pomóc wyjechać córce na studia za granicę, ojciec ucieka do korupcji, kłamstwa i hipokryzji, tylko po to żeby móc załatwić dziecku upragnioną przyszłość.

* Gdzie: Kino Muranów

* Start: 23:00

* Wstęp: 65 zł

Tekst: Olga Retko

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News