HIRO weekenduje

Nareszcie nastał długo wyczekiwany weekend!  W piątek i sobotę w Warszawie odbywa się szczyt NATO, a w raz z nim utrudnienia, ale to nie powód, by trzy dni spędzić w domu. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy zestawienie najciekawszych wydarzeń, na których nie może was zabraknąć.

PIĄTEK

I N D i E ••• Kosma • DNTRT • Nowosad • Kuvau

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Jeśli lubisz takie zespoły jak Arctic Monkeys , Alt-J , MØ , The Libertines, Banks, The Strokes, Crystal Castles czy Justice, wybierz się do Hocków Klocków/ nad Wisłą  na sporą dawkę muzyki w rytmie indie i tańcz do białego rana!

*Gdzie: Hocki Klocki/ nad Wisłą

*Start:22:00

*Wstęp: free

Urodziny Iskry!

W ten weekend Iskra Pole Mokotowskie organizuje już swoje 3. urodziny! Impreza odbędzie się w rytmie lat 90’s.

*Gdzie: Iskra/ Pole Mokotowskie

*Start:22:00

*Wstęp: free

Urodziny Patio Kredytowa i FLITRINI.

IV urodziny Patio Kredytowa 9 i FLITRINI świętujemy przez dwa dni. W piątek czas na scenie pochodząca z Atlanty Abra, nagrywająca dla Awful Records. Będzie to pierwszy występ “Darkwave Duchess” w naszym kraju.
*Gdzie: Patio Kredytowa 9

*Start: 21:00

*Wstęp: 20zł

Kobieta w żółtej marynarce

 

Cudowne Bity

Zapraszamy w piątek po Teatrze Improwizacji Ab ovo na imprezę ze zwycięzcą polskiej tegorocznego legendarnego Red Bull Thre3Style! DJ 69Beats !  Wraz z nim zagra reprezentant składu Deepwater – DJ WAE.

*Gdzie: Cud nad Wisłą

*Start: 21:30

*Wstęp: free

SOBOTA

HEINEKEN CITY NIGHTS

Przed Nami trzecia edycja jednego z najciekawszych cykli koncertowych sezonu letniego HEINEKEN CITY NIGHTS. Ponownie Cud nad Wisłą stanie się areną spotkań ważnych producentów światowej muzyki różnych gatunków z polską publicznością. W tym roku z dodatkow we współpracy z World Wide Warsaw. W ramach urodzinych FLIRTINI wystąpli Ta-ku.

*Gdzie: Cud nad Wisłą

*Start: 19:00

*Wstęp: free

Wasabeats – Małe Miasta (DJSET)/ODME/Wasabi

W ramach ogólnopolskiej trasy promującej wydany nakładem Alkopoligamia.com beat tape “Wasabeats” ekipa Alko’ zawita w sobotę do Miłości. “Wasabeats” odważnie propaguje i łączyć się ich nie boi. Wyspiarski grime wcale nie wyklucza melodii brazylijskich favelli, a surowy footwork z Chicago nie kłóci się z ciepłym house’owym rytmem. Nie zabraknie też oczywiście  hip-hopu.

*Gdzie: Miłość Kredytowa 9

*Start: 22

*Wstęp: 20 pln

10 LAT SOUL Service NAD WISŁĄ

Miesiąc temu pogoda pokrzyżowała im plany, ale nie poddali się i robią powtórkę! Soul Service ponownie staną za hockowymi deckami i zaprezentują swój didżejski kunszt. Legendarna ekipa Soul Service obchodziła nie tak dawno temu swoje 10. urodziny. Taką okrągłą rocznicę wypada świętować więcej niż raz, więc nadszedł czas na plenerową edycję imprezy!

*Gdzie: Hocki Klocki

*Start: 21:00-5:00

*Wstęp: free

Koncert Zabrockiego w Stacji Mercedes

Stacja Mercedes zaprasza Was na koncert Zabrockiego, który wystąpi już w najbliższą sobotę! Artysta komponuje muzykę teatralną i filmową, nieustannie poszukuje nowych środków wyrazu jako improwizator i twórca instalacji elektroakustycznych.

*Gdzie: Stacja Mercedes

*Start: 20:00

*Wstęp: free

Kobieta z krótkimi włosami w bluzce w paski tańczy z mężczyzną w granatowej koszuli

 

NIEDZIELA

Mecz o Finał EURO 2016

Polskiej reprezentacji na  EURO 2016 już nie zobaczymy, ale w tę niedzielę odbędzie się FINAŁ EURO 2016 – Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej. Plażowa zaprasza na wielkie oglądanie meczu Francja: Portugalia.

*Gdzie: Plażowa

*Start: 21:00

*Wstęp: free

Joga nad Wisłą

W to niedzielne popołudnie zawsze warto poćwiczyć jogę, która w fenomenalny sposób pozwala zadbać o ciało. Zajęcia potrwają godzinę i lepiej wziąć swoją matę.

*Gdzie: Hocki Klocki

*Start: 17:00

*Wstęp: free

SLOW MARKET na PLACU ZABAW!

Slow Market to targ kulinarny, który zgromadzi w jednym miejscu blogerów, kucharzy amatorów oraz restauratorów, serwujących dania z całego świata. W każdy weekend Plac Zabaw zamieniać się będzie w miejsce wielokulturowego tygla nowych smaków.

*Gdzie: Plac Zabaw

*Start: 12:00-21:00

*Wstęp: free

Leniuchowanie w Parku Agrykola

Dla prawdziwych leniuchów czeka moc atrakcji w parku Agrykola. Słońce, park, leżaki, koce, leniwa muzyka, sporty miejskie dla dużych i małych, lemoniady, koktajle i burgery… LAZY SUNDAYS! Idealne miejsce na chill po weekendowych szaleństwa. Zupełnie za darmo wypożyczycie sprzęty sportowe – badminton, ping-pong, frisbee, piłki do kosza, nogi i siatkówki, Zośka, szachy i gry planszowe, a za drobną opłatą, od godziny 14, będziecie mogli też wypożyczyć deski elektryczne i pojeździć po alejkach Agrykoli.

*Gdzie: Bar Sportowy Agrykola

*Start: 12:00

*Wstęp: free

 

Tekst: Joanna Pawlińska

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News