HIRO weekenduje

grupa ludzi na plaży z balonami

Pewnie już jesteście zmęczeni pracowitym tygodniem. Na szczęście weekend coraz bliżej, dlatego czas na odpoczynek i dobrą zabawę podczas nadchodzących wydarzeń.

PIĄTEK

mężczyzna przy biurku z czerwonym stworem

Orange Warsaw Festival 2016

Nadchodzi 9. edycja jednej z najważniejszych imprez muzycznych w Warszawie. Ponownie odbędzie się na Torze Wyścigów Konnych na Służewcu, aby oddać festiwalowy, letni klimat. Szykujcie się na ogromną dawkę emocji! Zagrają między innymi Die Antwoord, Lana del Rey, Marcelina i Kaliber 44.

*Gdzie: Tor Wyścigów Konnych Służewiec

*Start: 15:00

Bad girls and good vibes

Nie trzeba opuszczać stolicy, aby przenieść się w klimat prosto z tropików. O gorącą atmosferę co piątek zadbają dziewczęce składy z Bad Girls oraz zaproszeni przez nie goście. Będzie na pewno odważnie, ponętnie i słodko, bo tym razem imprezę poprowadzą Princess Rap & Chickswithdicks.

*Gdzie : Pomost 511

*Start: 21:00

Cuda wianki x Panowie z Twardej

Kto nie pamięta już jak wyglądały dansingi w starym stylu, w retro ciuchach, przy muzyce z winyli, na pewno powinien wpaść na densflor i poczuć klimat dawnych dyskotek. Zbyszek Draska i Marian Zapałka, czyli Panowie z Twardej to grupa, której nie można nie zapamiętać.

*Gdzie: Cud nad Wisłą

*Start: 20:00

Miłość Ci wszystko wybaczy feat. Yorüba

Imprezy pod gołym niebem, dobry alkohol, niesamowity warszawski klimat, a to wszystko w rytmach techno/house – to właśnie oferuje patio na Kredytowej. Tym razem o podkład muzyczny zadbają Yorüba, czyli dwaj francuscy DJ-e, którzy wniosą na salę trochę miłości.

*Gdzie : Patio Kredytowa 9

*Start: 22:00

5. Urodziny Mr. Pancake // Hocki Klocki / nad Wisłą

Tym razem ekipa z Mr. Pancake rozkręca imprezę, a wiadomo że chłopaki od pięciu lat robią najlepsze biby. Dla użytkowników EveryTap nawet pankejk wpadnie za darmo. Szykuje się naprawdę coś niezapomnianego, więc przybywajcie pobujać się do rytmów ulubionych DJ-ów. Zagrają: Panda, Niko P, zuzaOK, Kuvau i VNM.

*Gdzie: Hocki Klocki

*Start: 21:00

SOBOTA

koncert z wieloma ludźmi

Orange Warsaw Festival 2016

Podczas drugiego dnia festiwalu, również fani nie będą zawiedzeni. Nie zabraknie wielkich gwiazd, setów didżejskich czy rockowych widowisk a oprócz tego będzie można poznać artystów osobiście. Szykujcie się, bo tym razem wystąpią między innymi Schoolboy, Tom Oddel, Skrillex czy Ten Typ Mes.

*Gdzie: Tor Wyścigów Konnych Służewiec

*Start: 15:00

Ogrodniczki, czyli Ogród mody

Ogrodniczki to spotkanie-performance z udziałem publiczności. Kuratorki Monika Jakubiak i Karolina Sulej zapraszają na rozmowę o ubraniach pod kątem emocjonalnym, intelektualnym. W ogrodzie mody gościć będą między innymi Aleksandra Boćkowska, która opowie o języku mody, Marcin Różyc, który wprowadzi nas w temat wystawiennictwa czy Agnieszka Drotkiewicz, która podzieli się doświadczaniem mody w życiu dziennikarki.

*Gdzie : Goethe-Institut Warschau

*Start: 17:00

Happy Sporty Summer

Zbliża się lato, wakacje, sezon na pokazywanie się w bikini na plaży. Dlatego czas najwyższy zadbać o sylwetkę. W wielkim stylu powraca projekt forma, czyli porządna dawka sportu, motywacji i świadomości własnego ciała. Cykl treningów rozwija sprawność i dane umiejętności fizyczne, dlatego uczestnicy nie będą zawiedzeni. Trzeba przyjść z dobrym nastawieniem i ochotą na zmiany. Od lipca do sierpnia przewidziane są nawet zajęcia z animatorką dla osób z dziećmi.

*Gdzie: Pomost 511

*Start: 10 30

NIEDZIELA

czarnoskóry człowiek w afro

Bazar Książki

Zbliża się plenerowe wydarzenie dla wszystkich miłośników czytania. Otwarty kiermasz to idealna okazja, aby przynieść tytuły, których już nie potrzebujecie i sprzedać je innym. Ogród Kicia Kocia również podzieli się swoim zbiorem na własnym stoisku. Opłaty dla wystawców zależą od wielkości wynajmowanego stolika.

*Gdzie: Klubokawiarnia Kicia Kocia

*Start : 14:00

Tekst| Kinga Wiśniewska

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News