HIRO weekenduje

Czujecie już wiosenny klimat? Wstąpiła w was nowa energia i nie wiecie jak ją spożytkować? Warto to uczcić. Sprawdźcie, gdzie warto być i co zobaczyć w nadchodzące wolne dni!

PIĄTEK

brad pitt taniec


Wernisaż wystawy “Album rodzinny”

Na tle multimedialnego szumu, propozycje Galerii Po Prawej Stronie Wisły są zjawiskiem unikalnym i przyciągają niszowych artystów. Od piątku będzie można podziwiać tam prace Agnieszki, Zuzanny i Zdzisława Żmudzińskich.

Gdzie: Galeria Po Prawej Stronie Wisły
Start: 19:00
Wstęp: za free

Klancyk gra Zaburzone Osobowości

Spektakl to długa forma improwizowana, odgrywana bez przygotowania, która składa się z historii z udziałem niezwykłych i niespodziewanych bohaterów, tworzonych na oczach widowni. Warto przekonać się na własne oczy!

Gdzie: Klub Komediowy
Start: 19:00
Wstęp: 30 zł

Wieczór fOCHu w OCH Teatrze

Cykl spotkań z Szymonem Majewskim na deskach OCH Teatru. Co miesiąc nowa odsłona, nowe historie i nowe powody do żartów. Nie może was tam zabraknąć!

Gdzie: OCH Teatr
Start: 19:30
Wstęp: 50 zł

Koncert King Dude

Amerykański muzyk Thomas Jefferson Cowgill, znany jako King Dude, wystąpi w ten weekend w Warszawie. Muzyka, którą tworzy to ciężkie brzmienia, inspirowane dark folkiem.

Gdzie: Hydrozagadka
Start: 20:00
Wstęp: 49 zł

Opcja Złota 7

Piątkowa impreza w klubie Hybrydy obfituje w kuszące promocje i gorące rytmy. W godzinach 22:00-23:00 kupując dowolny produkt drugi dostaniesz gratis! O oprawę muzyczną zadbają DJ Energy i DJ Tensile.

Gdzie: Hybrydy
Start: 22:00
Wstęp: 12/20 zł

Lekcja Baletu feat. Thomas Cloud

Taniec to nie tylko dobra zabawa, ale też wielka sztuka. Przekonacie się o tym, uczestnicząc w imprezie pod hasłem “Lekcja baletu”. W rolę nauczycieli wcieli się dwójka specjalistów w tej dziedzinie – Thomas Cloud (autor cyklu We Love Swedish House) oraz Fafaq.

Gdzie: BAL
Start: 22:00
Wstęp: lista fb do 23:00 za free, potem 20 zł

SOBOTA

królowa Elżbieta party HIRO weekenduje

Targi Slow Fashion

Wiosenna edycja targów mody i akcesoriów na Stadionie Narodowym. Jeśli lubicie oryginalność i stawiacie na jakość kupowanych produktów, nie możecie ominąć targów Slow Fashion.

Gdzie: Stadion Narodowy
Start: 11:00
Wstęp: za free

Jazzowe spotkania filmowe

W programie specjalnie przygotowane koncerty jazzowe, których tematem przewodnim będzie muzyka filmowa w wykonaniu cenionych muzyków polskiej sceny jazzowej, a także pokazy filmów oraz spotkania z gośćmi, znawcami kina.

Gdzie: Kino Kadr
Start: 18:00
Wstęp: 15 zł

Koncert Małolata

Na koncercie usłyszycie materiał z ostatniego albumu „Więcej”, klasyki z „W pogoni za lepszej jakości życiem”, ale też niektóre zwrotki z „Dziś w moim mieście”. Małolat zagra wspólnie z DJ – em Frodo.

Gdzie: niePowiem
Start: 20:00
Wstęp: 25 zł

Lubię lekko techno

Kolejna odsłona sobotnich spotkań w Piątkach. Ekipa Lekko Techno zaprasza wraz z Dj-ami Leonem, Tiptop i Kubą Otłowskim.

Gdzie: 55
Start: 22:00
Wstęp: do północy lista fb za free, potem 20 zł

Za zdrowie Pań!

Nadchodzący Dzień Kobiet warto uczcić już w ten weekend. Dla wszystkich Pań prosecco w godzinach 22.00 – 0.00 kompletnie za darmo!

Gdzie: Bątą

Start: 22:00

Wstęp: do północy lista fb oraz wszystkie panie za free, potem 20 zł

Ile dałbyś by zapomnieć

Coś dla miłośników polskiego hip-hopu – najbardziej znane kawałki, które uwielbiacie. O aranżację zadbają DJ Chwile Złe i DJ Chwile Ulotne.

Gdzie: Klubojadalnia Eufemia
Start: 22:00
Wstęp: 5/10 zł

Strachu: projekt Y

Projekt Y, czyli krok dalej niż Projekt X – wielka domówka, na której zagrają dla was Kocurr Phunk’ill. Plusy? Po tej imprezie nie będziecie musieli wyciągać samochodu z basenu.

Gdzie: Sketch Nite
Start: 23:59
Wstęp: 20 zł

Syny w DZiKu

Jedno z niekwestionowanych odkryć 2015 r.Zadziwili i porwali szturmem publiczność m.in. na Tauron Festiwal Nowa Muzyka, UNSOUND Festival czy Distorted Festival.Teraz wreszcie w DZiKu – Robert Piernikowski i 1988, czyli Syny. Włanczaj.

Gdzie: DZiK

Start: 22:00

Wstęp: 25 PLN

NIEDZIELA

taniec lata 70

Warsztaty malowania henną

Jeśli inspiruje cię kultura indyjska i chcesz nauczyć się malowania henną, to już masz plany na niedzielę. Warsztaty poprowadzi Merve Arslan, turecka artystyka znana jako Merve Art.

Gdzie: Centrum Kultury Indyjskiej i Sportu

Start: 11:00

Wstęp: 90 zł

Wege Bazar #superfood

Przekonajcie się, jak wspaniałe są wszystkie orzechy i pestki, ziarna lnu i owoce granatu. Wystawcy zadbają o to, by w daniach znalazły się wyjątkowe składniki pełne witamin i minerałów. Szykujcie się na wiosnę i wpadnijcie na Wege Bazar.

Gdzie: Klubokawiarnia Medyka

Start: 12:00

Wstęp: za free

Wieczór z piosenkami Louisa Armstronga

Po raz trzeci macie okazję posłuchać kultowych przebojów Louisa Armstronga w wykonaniu Michała Pijewskiego. What a wonderful world!

Gdzie: Harenda

Start: 19:30

Wstęp: 30 zł

Koncert grupy Czerwony Tulipan

„Czerwony Tulipan” to kabaretowa grupa miłośników piosenki literackiej i artystycznej.W programie koncertu nie zabraknie znanych i lubianych utworów, takich jak: „Będziesz moją panią” Marka Grechuty, „Wspomnienie” i „Dziwny jest ten świat” Niemena.

Gdzie: Ośrodek Kultury Ochoty
Start: 20:30
Wstęp: 30/35 zł

5/5 - (1 vote)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News