HIRO weekenduje

„Nadszedł weekend i będzie można sobie spokojnie odpocząć”. Nic mylnego! W ten weekend dzieje się tyle, że polecamy się sklonować (najlepiej kilkukrotnie), by móc poczuć chociaż namiastkę tego, co czeka na was w najbliższe dni. Nie wierzycie? Sprawdźcie sami. Wybór jest aż za duży!

PIĄTEK

oRkl5

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

BEATKULTURA x Red Bull Music Academy w Pomost 511

Najbliższa piątkowa impreza pod szyldem BEATKULTURA odbędzie się w ramach Red Bull Music Academy Special. Tym samym rozpocznie się wspólny cykl imprez w Pomost 511 nad Wisłą! Na inauguracji zagrają: GOOD PAUL // KIXNARE // HARPER oraz rezydenci w składzie: EKLEKTIK SELEKTAH // HOMER. Doskonała selekcja, fenomenalni goście & pierwszorzędna miejscówka. Cykl BEATKULTURA – wyselekcjonowane brzmienia polskich uznanych DJów, młodych talentów & gości specjalnych z Polski i zagranicy.

Miejsce: Pomost 511, Bulwar Flotylli Wiślanej

Start: 21:00

BIG BOOK FESTIVAL 2015

Międzynarodowe wydarzenie potrwa trzy dni – od piątku, 12 czerwca do niedzieli, 14 czerwca. W tym czasie odbędzie się 40 spotkań, dyskusji, warsztatów, spacerów, wystaw i akcji. Po raz pierwszy powstanie miasteczko festiwalowe. Teren dawnej fabryki serów SerWar przy ulicy Hożej 51, w samym centrum Warszawy, przemieni się w weekendową wytwórnię myśli i rozmów. Gośćmi specjalnymi trzeciej edycji festiwalu będą znakomici pisarze zagraniczni.

Miejsce: Hoża 51

Start: 19:30

Temat Rzeka | H&M Loves Music Warsaw

W ramach projektu H&M Loves Music Warsaw, w czerwcowe weekendy na Wiśle pojawi się barka ze specjalnie zaprojektowaną na tę okazję sceną. Na piątkowej imprezie wystąpi jedno z największych odkryć polskiej muzyki – zespół The Dumplings. Pomimo młodego wieku zagrali już setki koncertów nie tylko w Polsce, ale także za granicą. Właśnie wrócili z Tokio, żeby wystąpić dla warszawskiej publiczności. Nie przegapcie tego.

Miejsce: Temat Rzeka, Plaża przy Moście Poniatowskiego

Start: 20:00

1500m2 pod Plażową

Klub 1500m2 to historia, ale również niezliczona liczba fantastycznych, niezapomnianych imprez, ryzykownych i niszowych bookingów oraz wielkich nazwisk. Adres Solec 18 na warszawskim Powiślu na zawsze pozostanie w naszej pamięci. Ogarnęła was fala wspomnień? Świetnie. W ten piątek ekipa 1500m2 zaprezentuje wam klimat, jaki znacie i lubicie – intensywnie i głośno jak za starych czasów ze światłem oraz soundsystemem klubowym. Będą grali promotorzy i rezydenci klubu.

Miejsce: Plażowa, ul. Wybrzeże Szczecińskie 1

Start: 20:00

Orange Warsaw Festival

Kolejna odsłona jednego z najważniejszych festiwali muzycznych w Polsce. Na Torze Wyścigów Konnych Służewiec będziemy mogli przez 3 dni posłuchać takich gwiazd muzyki jak między innymi MUSE, Metronomy, Chemical Brothers, Mark Ronson czy FKA Twigs. Poza muzyką będzie też wiele innych atrakcji, jak strefa chillout, strefa designu czy też diabelski młyn.

Miejsce: Tor Wyścigów Konnych Służewiec

Start: 14:oo

SOBOTA

bp1

HUSH WARSAW

13 & 14 czerwca w Arkadach Kubickiego/ na Zamku Królewskim w Warszawie odbędzie się 6. edycja targów HUSH. Będzie można spotkać blisko stu polskich projektantów i marek, przymierzyć najnowsze letnie kolekcje i skorzystać ze specjalnej oferty przygotowanej wyłącznie na HUSH. Dużo nowości, obiecujących debiutów i najbardziej popularnych „hushowych” marek. Odwiedzający jak zwykle będą mogli skorzystać z porad stylistek, odwiedzić stoiska beauty i powierzyć dzieciaki czułym opiekunkom w strefie zabaw.

Miejsce: Arkady Kubickiego, Plac Zamkowy 4

Start: 11:00

Warsaw Sneaker Market vol.3

Jesteś sneakerheadem? Może po prostu chciałbyś kupić fajne buty w dobrej cenie? Koniecznie odwiedź PinUp Studio w najbliższą sobotę. W trakcie Warsaw Sneaker Market będziesz mógł kupić wyjątkowe buty oraz streetwear w promocyjnych cenach, a poza tym dobrze się zabawić i skosztować różnych dań kuchni typu streetfood. Po targach organizatorzy zapraszają do klubu Miłość Kredytowa 9 na afterparty przygotowane razem z FLIRTINI!

Miejsce: PinUp Studio, ul. Nowogrodzka 84/86

Start: 12:00

Temat Rzeka | H&M Loves Music Warsaw

Kolejna impreza z weekendowego cyklu H&M Loves Music Warsaw. Na sobotniej imprezie 13 czerwca wystąpi niemiecki DJ i producent Robosonic. Artysta mocno współpracujący z Vanilla Ace, z którym razem reprezentują szanowaną wytwórnię muzyczną Off Recordings.

Miejsce: Temat Rzeka, Plaża przy Moście Poniatowskiego

Start: 20:00

Żywiec Miejskie Granie

W najbliższą sobotę w Plażowej kolejna odsłona Żywiec Miejskie Granie. Tym razem przed warszawską publicznością wystąpią znani polscy raperzy – Łona i Webber, a wspierać ich będzie zespół The Pimps. Podczas  afteru wystąpią Dj Jan Marian oraz Dj-600 VOLT!

Miejsce: Plażowa, ul. Wybrzeże Szczecińskie 1

Start: 20:00

NIEDZIELA

bp3

Targi Winyl i Papier nad Wisłą

Cotygodniowe targi w Pomost 511, które zaczynają się już w najbliższą niedzielę. Znajdziecie tam klasyczne nośniki: płyty, książki, komiksy, plakaty – prawdziwe perełki. W trakcie targów odbędą się audycje radiowe i warsztaty muzyczne oraz zagrają młodzi DJ-e w ramach OpenDecks.

Miejsce: Pomost 511, Bulwar Flotylli Wiślanej

Start: 14:00

Niedziela bez Limitu

Alex Bowman będzie główną gwiazdą inauguracji Niedzieli bez limitu. To cykl imprez przygotowany specjalnie na zakończenie weekendu przez Plażową i Virgin Mobile.  Na gości, poza stricte imprezowymi elementami, czeka także wiele innych atrakcji. Będzie można usiąść, odpocząć oraz spróbować różnych mniej lub bardziej sportowych aktywności.

Miejsce: Plażowa, ul. Wybrzeże Szczecińskie 1

Start: 12:00

Kino Perła

14 czerwca do Miłość Kredytowa 9 zawita kolejna edycja Kina Perła! Na początek zaserwują nam film „Gangsterzy i filantropi”. Projekcje będą się odbywały także w poniedziałki i wtorki. Każdy dzień ma przypisaną tematykę. I tak właśnie niedziela to filmy z cyklu „Nie lubię poniedziałków”, poniedziałek z kolei to kino „Ze Sportem w Tle”, a we wtorek „Kino Festiwalowe”.

Miejsce: Patio Kredytowa 9

Start: od zachodu słońca

bp4

tekst | Karol Sobczak

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News