HIRO sylwester

Jest jedna taka noc w roku, kiedy wszyscy, w jednym momencie, bawią się przy głośnej muzyce, przerywanej strzelaniem korków od szampana. To noc magiczna! Jest nam zapomniane to, co było, liczy się tylko to, co będzie. Przed nami najlepszy rok w życiu! Rozpocznijmy go w wielkim stylu. Oto nasze propozycje.

3
Sylwester Narodowy

Największa otwarta impreza roku. Na gigantycznej scenie rozegra się spektakularne muzyczne show w udziałem mocnego składu polskich artystów oraz światowych gwiazd. Wystąpią: Lemon, Grubson, Perfect oraz DJ Paul Van Dyk. Możecie spodziewać się niezwykłych doznań!
*Gdzie: Stadion Narodowy (Aleja Zieleniecka)
*Start: 20:00
*Wstęp: Wolny

Sylwestrowa Gala Oscarów
Jedyna w swoim rodzaju zabawa wystylizowana na Galę Oscarową, dzięki czemu każdy poczuje się jak Laureat. Na wejściu wyłożony będzie czerwony dywan, a wpuszczać będzie dwóch bodyguardów. Dla każdego lampka szampana, szwedki stół i wysokiej klasy maski balowe.
*Gdzie: Pałac Kultury i Nauki (Plac Defilad 1)
*Start: 21:00
*Wstęp: 55 zł (przedsprzedaż)

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Największa sylwestrowa domówka
Impreza w stylu Projektu X z masą znajomych, z własnymi, nieskończonymi zapasami alko, z ekipą DJską i nagłośnieniem miażdżącym wnętrzności. Sylwestrowa domówka z dwoma parkietami, jedzeniem, szampanem, fajerwerkami, automatami do gry i innymi atrakcjami!
*Gdzie: Kamienice na Starym Mieście (Piwna 48 oraz Wąski Dunaj 6/8)
*Start: 21:00
*Wstęp: 75 zł (II pula)

Sylwester LIFESTYLE: Sex & The City x Sketch NITE
Dwa różne światy i dwie różne definicje zabawy oraz specjalna oferta rezerwacji w strefie Top Floor. Sylwestrowy wieczór to przygoda, elegancki bal, ale też dzika zabawa. Sami zdecydujecie, czy w tę noc wolicie spędzić w imprezowej dżungli, czy na wytwornym raucie.
*Gdzie: Sketch NITE (Mazowiecka 11A)
*Start: 21:59
*Wstęp: 50 zł

BASS CAMP — NEW YEAR’S SKANK!
Usatysfakcjonowani poczują się zarówno dubheadzi, jak i miłośnicy połamanych brzmień. W sylwestrową noc stawiamy na rodzinny klimat, więc o najlepszą selekcję tego wieczoru zadbają znani i lubiani aktywiści szeroko pojętej rodzimej szkoły sound systemowej.
*Gdzie: Spółdzielnia Dom Qltury (Burakowska 12)
*Start: 20:00
*Wstęp: 30 zł

Sylwester by Temat Rzeka
Po czasie zasłużonego odpoczynku, powakacyjnych postanowień poprawy i przebytych detoksów, przyszła pora na odjechane zamknięcie mijającego roku i wspólne wejście w nową międzygalaktyczną przestrzeń! Nie może Was zabraknąć. Zespół niespokojnych nóg miłe widziany.
*Gdzie: Pin Up Studio (Nowogrodzka 84/86)
*Start: 20:00
*Wstęp: 50 zł (II pula)

1

Oldschool Night
Dominującym kolorem na tej imprezie będzie kolor złoty. Złote przeboje, kolor bogactwa spływający ze ścian i stołów, złoty napój chmielowy i specjalne złote drinki. Brokat, dolary i złote zegary. Wszystko byście mogli jeszcze lepiej błyszczeć w tańcu i za suto zastawionym stołem.
*Gdzie: Klub Hydrozagadka (11 listopada 22)
*Start: 20:00
*Wstęp: 130 zł (bez miejsca siedzącego)

Brutaż: Sylwester w Fugazi
Brutaż to po francusku zarówno hałas, jak i dźwięk. Tego festiwalu muzyki elektronicznej nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Przestrzeń ekspresji i komunikacji — niekoniecznie tej konwencjonalnej. Organizatorzy jak zwykle tajemniczy, jedyne co obiecują to, że będą się działy same złe rzeczy.
*Gdzie: Klub Fugazi (Mińska 65)
*Start: 22:00
*Wstęp: 20 zł

DIRTY DISCOTHEQUE – Klubowy sylwester
Luźna impreza sylwestrowa bez spiny i nadęcia, bez rezerwacji i grubych opłat za wjazd. Przez całą imprezę będzie grać najlepsza taneczna muzyka klubowa w setach doborowych stołecznych Djów. Klimatu imprezie dodadzą przygotowane specjalnie na tę noc wizualizacje. O północy obowiązkowa lampka szampana.
*Gdzie: LAB the live act bar (Bracka 25)
*Start: 21.00
*Wstęp: 30 zł

Ostatni dzień w szkole
Jako że okazja jest potrójna — ostatni dzień szkoły, Sylwester i pożegnanie 1500, oprawa również będzie wyjątkowa. Szykowane są produkcje, jakich jeszcze nie widzieliście! Muzyczny apel poprowadzi kadra pedagogiczna 1500 w osobach bshosy, Bejnara, Angelo Mike, Warsaw Calling, Pitti Schmitti & Sovinsky oraz Time2Play.
*Gdzie: 1500m2 (Emilii Plater 29)
*Start: 20:00
*Wstęp: 40 zł (I pula)

Sylwester w kinie
Podczas wieczoru pokazane będą doskonałe przedpremierowe filmy: „Zupełnie Nowy Testament” (reż. Jaco Van Dormael), „Moje córki krowy” (reż. Kinga Dębska) oraz „Mustang” (reż. Deniz Gamze Ergüven). W międzyczasie poczęstunek, toast i zabawa z DJ-em w holu kina.
*Gdzie: Kino Muranów (Gen. Andersa 5)
*Start: 21:00
*Wstęp: 200 zł

Sylwester na Kredytowej
W tę wyjątkową noc otwarte będzie wszystko, co najlepsze: Miłość + Patio + Libido, czyli 2016 m2. Muzycznie zadbają o Was: Jedynak & Ment XXL (Flirtini), Zeppy Zep, Exboyfriends, Last Robots, I Say Mikey, Eltron John, Kovvalsky, Matat Professionals
*Gdzie: Miłość (Kredytowa 9)
*Start: 22:00
*Wstęp: 50 zł (I pula)

2

tekst | Agata Wojciechowska

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News