HIRO rekomenduje: POLONEZ – modne miejsce na mapie Warszawy!

Polonez (1 of 1)

Twórcza wizja tego, skąd jesteśmy i co nas kształtowało przetworzona przez współczesną wrażliwość, aktualne trendy i wpływy, globalne inspiracje i artystycznego ducha. Wizja niepodległego baru A.D. 2014 made in Poland – bez strzechy, schabowego, narzuty z owczarka podhalańskiego i meblościanki.

Zjeść tu można pastę topinambura, buraki z kozim serem, gorące kanapki z gęsim pipkiem, pieczony ser koryciński, a na zakąskę gęsi smalec (najzdrowszy tłuszcz!). A wypić wszystko od soku z brzozy po napoje z czarnego bzu i importowane wynalazki. Kawy z ekspresu, koktajle z kapusty, jałowca, pomidorów, winogron, ziela angielskiego i jarmużu.  Regionalne piwa warzone w międzynarodowych stylach. Regionalne wódki, nalewki z derenii, łącką śliwowicę, międzynarodowe whisky i likiery. Drinki klasyczne i łączące w sobie polsko-zagraniczne nuty.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Za wygląd nowego miejsca odpowiedzialni są Anna Białobrzewska, Tomasz Boczko, Gregor Gonsior i Krzysiek Iwański.

Polonez (1 of 6)

Polonez (3 of 6) (1)

Polonez (4 of 6) (1)

Polonez (5 of 6) (1)

Polonez (6 of 6)

Klubokawiarnia POLONEZ mieści się w Warszawie przy ulicy Poznańskiej 24.


 
Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News