Hipnotyczna playlista od Guy’a Gerbera zanim wystąpi na Smolnej

Już w najbliższy piątek w przestrzeni klubowej na Smolnej zagra Guy Gerber, z kolei na Patio – Kasper Bjorke. Co wiemy więcej o drugim weekendzie września na Smolnej?

Pierwszy z nich – Guy Gerber – to jeden z najpopularniejszych DJ’ów, którego sława sięga do Stanów Zjednoczonych po Rosję. Założyciel i prowadzący wytwórni RUMORS, w której muzycznym katalogu znajdują się wszystkie najważniejsze postaci dla hipnotycznej i melodyjnej elektroniki.

Artysta pochodzący z Izraela, ale na stałe rezydujący na słonecznej Ibizie przyjedzie do Warszawy, aby zaprezentować w klubie Smolna swój najnowszy materiał z zapowiadanego hucznie albumu.

Równolegle na Patio wystąpi po raz pierwszy w Polsce – duński producent i multiinstrumentalista, który na nowo odczarował takie gatunki jak disco, nu-disco czy house w jego klasycznym ujęciu – Kasper Bjorke.

A jako przedsmak piątkowej nocy, podrzucamy Wam playlistę od Guy’a, która wprowadzi Was w elektroniczny klimat! Więcej szczegółów znajdziecie TUTAJ.

Komentarze
Rate this post
Klarysa Marczak

Recent Posts

D23 Expo – Disney ogłasza premiery na najbliższe lata

Od 9 do 11 września 2022 roku w Anaheim Convention Center trwało D23 Expo –…

24 godziny ago

Babylon – nowy film z Margot Robbie i Bradem Pittem

Paramount Pictures uchyliło rąbka tajemnicy i udostępniło pierwsze spojrzenie na Babylon, jeden z najbardziej oczekiwanych…

2 dni ago

Targi Rzeczy Ładnych we Wrocławiu już w październiku!

Targi Rzeczy Ładnych zawitają także do Wrocławia. II edycja TRŁ WROCŁAW! już 1-2 października w…

3 dni ago

Sky High Farm Workwear i Balenciaga w charytatywnej kolaboracji

Balenciaga, znana z niejednokrotnie kontrowersyjnych kolekcji, a także licznych kolaboracji wychodzących poza ramy mody, przedstawia…

3 dni ago

Google Maps pokazuje najbardziej ekologiczne trasy podróży

Użytkownicy map Google w większości Europy mogą wybrać w aplikacji opcję rekomendacji dotyczących najbardziej przyjaznej…

4 dni ago

Supreme x Nike ACG na jesień 2022

Po kolaboracjach z Nike, SB Blazer Mid i Pope.L, Supreme przygotowuje oczekiwane połączenie z Nike…

5 dni ago