Hipnotyczna playlista od Guy’a Gerbera zanim wystąpi na Smolnej

Mężczyzna w białej koszuli i okularach przeciwsłonecznych stojący na plaży, w tle morze

Już w najbliższy piątek w przestrzeni klubowej na Smolnej zagra Guy Gerber, z kolei na Patio – Kasper Bjorke. Co wiemy więcej o drugim weekendzie września na Smolnej?

Pierwszy z nich – Guy Gerber – to jeden z najpopularniejszych DJ’ów, którego sława sięga do Stanów Zjednoczonych po Rosję. Założyciel i prowadzący wytwórni RUMORS, w której muzycznym katalogu znajdują się wszystkie najważniejsze postaci dla hipnotycznej i melodyjnej elektroniki.

Artysta pochodzący z Izraela, ale na stałe rezydujący na słonecznej Ibizie przyjedzie do Warszawy, aby zaprezentować w klubie Smolna swój najnowszy materiał z zapowiadanego hucznie albumu.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Plakat promujący Guy Gerber x Smolna

Równolegle na Patio wystąpi po raz pierwszy w Polsce – duński producent i multiinstrumentalista, który na nowo odczarował takie gatunki jak disco, nu-disco czy house w jego klasycznym ujęciu – Kasper Bjorke.

A jako przedsmak piątkowej nocy, podrzucamy Wam playlistę od Guy’a, która wprowadzi Was w elektroniczny klimat! Więcej szczegółów znajdziecie TUTAJ.

[ytp_playlist source=”PLlUvDTla77sD01-mRd77kvsPfRbEMSOuJ”]

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News