Categories: wydarzenia

Hip-hopowy vibe już w tę sobotę w krakowskim Sercu: Adi Nowak & barvinsky!

Jeśli brakuje Wam hip-hopowych brzmień, to mamy dla Was świetną wiadomość. Już w najbliższą sobotę, 10 lutego 2018, w krakowskim kubie Serce wystąpi Adi Nowak, który wraz z barvinsky zaprezentuje Wam materiał z krążka ĆVIR i nie tylko!

Adi Nowak to nietypowy raper z Poznania, który przykłada ogromną wagę do warstwy lirycznej swoich tekstów, umiejętnie poruszając się po typowych ludzkich sprawach i damsko-męskich relacjach, nie zapominając o zabawie słowem, w której nie ma sobie równych.

Debiutancka epka Nienajprawdziwsze znienacka zatrzęsła krajową sceną, aby w krótkim czasie wygenerować miliony odtworzeń i zwrócić na niego uwagę szerokiej gamy słuchaczy, mediów muzycznych, stacji radiowych, legendarnej wytwórni Asfalt Records, a nawet innych raperów doceniających unikatowy styl Adiego – sam Quebonafide wspomniał go nawet, w utworze Znaki Zapytania, a mem Quebo do dziś żałuje opanował komentarze na youtube.

Po debiutanckiej epce wydał dobrze przyjęty album VR w Asfalcie, w którym rozliczył się z przeszłością i napotkał na swojej drodze szeroko uzdolnionego artystę z Łodzi o ksywie barvinsky. Muzyczna chemia zaowocowała wspólnym albumem ĆVIR, który ujrzał światło dzienne 10 listopada 2017 roku nakładem Asfalt Records.

Przed chłopakami zaprezentuje się także Dianka, a cały wieczór zwieńczymy długim i klimatycznym afterem! Bilety w cenach 30/35/40 PLN – sprzedaż pierwszej, ograniczonej puli wyłącznie poprzez aplikację Going.

Więcej informacji znajdziecie w oficjalnym wydarzeniu na Facebooku.

Komentarze
Rate this post
Klarysa Marczak

Recent Posts

Netflix rozszerza uniwersum „Przeznaczenie: Saga Winx” o 2 książki

Wielkimi krokami zbliżają się nowe odcinki serialu fantasy „Przeznaczenie: Saga Winx”, którego pierwowzorem jest słynna…

18 godzin ago

Poczet pisarzy różnych: Robert E. Howard

Zaprezentowana filmowa wersja przygód Conana była tak słaba, że tłumnie ujawnili się wielbiciele dotychczas wyśmiewanych…

2 dni ago

Win:Win – szósta odsłona wernisażu psich portretów Michała Torzeckiego

Michał Torzecki i Daftcode ponownie zapraszają na otwarcie akcji charytatywnej pod hasłem „Sztuka pomagania zwierzakom”.…

4 dni ago

Felieton Hiro. Bezpieczeństwo über alles

Kiedy uświadomiłem sobie, że prawo jazdy posiadam już od osiemnastu lat, poczułem się bardzo staro. Nic tylko odłożyć…

5 dni ago

Olsztyn Green Festival 2022 zaprasza

Ponad dwadzieścia koncertów topowych polskich muzyków, a także liczne rozmowy z artystami i naukowcami o…

5 dni ago

Fiorucci 59th Street – powrót do korzeni

Włoska firma powraca z wielkim hukiem. 23 czerwca miała miejsce premiera kolekcji pod tytułem 59th…

6 dni ago