HIP HOP KEMP 2014

Back again! Who is it? DILATED PEOPLES! Ta ekipa to kwintesencja kempowej atmosfery, więc po licznych głosach Kempowiczów nie mogło zabraknąć ich w Festivalparku w tym roku. Legendarna hip-hopowa grupa w składzie Evidence, Rakaa i DJ Babu powraca na kempową scenę, tym razem z długo wyczekiwanym, najświeższym materiałem! Krążek Directors Of Photography”to szósty pełnowymiarowy album formacji, z której każdy ma na koncie także udane dokonania solowe.

 dilated-peoples

Na Hip Hop Kempie 2014 po raz pierwszy w historii festiwalu zobaczymy także dwóch polskich MC’s i jednego z prekursorów turntablizmu w naszym kraju, których nikomu nie trzeba przedstawiać. Nieodłącznie kojarzeni z największą legendą hip-hopu w kraju Paktofoniką, związani z 3xKlan, PFK Kompany, Pijani Powietrzem, mający na koncie współpracę z licznymi artystami, powracający z nowym krążkiem – w Hradec Králové pojawi się POKAHONTAZ! Fokus, Rahim i DJ Bambus, wspierani przez beatboksera Minixa, przedstawią w sierpniu specjalny, przekrojowy materiał od PFK aż do trzeciego albumu Pokahontaz, który ukaże się w maju.

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

W tej odsłonie pojawili się także przedstawiciele naszych najbliższych sąsiadów – Vladimir 518, Orion i DJ Mike Trafiki, czyli reprezentujący gospodarzy skład PSH, Torch, Toni L & Guests z Niemiec, którzy wykonają show pod szyldem 360° Degrees Records 20thAnniversary, oraz słowacki skład 4D. Kolejna odsłona za tydzień, tradycyjnie w piątek!

 

Do line-upu 13. edycji festiwalu Hip Hop Kemp dołączyli do tej pory: Onyx (USA), The Pharcyde w składzie Fatlip, Slimkid3, J-Swift, L.A. Jay i K-Natural (USA), Rapsody & 9th Wonder (USA), Samy Deluxe (DE), Prago Union (CZ) oraz polscy reprezentanci – Rasmentalism i Ten Typ Mes.

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News