HIP HOP KEMP 2014

W dzisiejszej odsłonie do line-upu wielkiego święta czarnych brzmień dołączyła aż czwórka mocnych graczy! Wśród nich znalazł się istny hardcore’owiec, sceniczna bestia, członek Swollen MembersMADCHILD! Obok niego raper, który został zaproszony do wspólnego występu przez grupę Onyx. W Hradcu pojawi się SNAK THE RIPPER i na kempowej scenie zobaczymy go nie tylko jako specjalnego gościa Nowojorczyków! Polski akcent w dzisiejszej odsłonie to KĘKĘ – nasz przedstawiciel powróci na kempowe deski i pokaże na co go stać w solowym występie. Z kolei gospodarzy reprezentować będzie raper Marpo z ekipą Trouble Gang.

Madchild

Madchild to autor ponad 20 różnego rodzaju płyt – solowych, razem ze swoją ekipą Swollen Members, której członkiem jest od ’96, jak i z innymi artstami. To właśnie na płytach grupy jego talent rozwijał się w największym stopniu. Debiutancki album Swollen Members ukazał się w 1999 roku, a na Balancegościnnie udzielili się między innymi Evidence i Alchemist. Do dziś wypuszcza niesamowite sztosy i choć na karku ma już blisko cztery dychy, dalej zwany jest “koncertową bestią”, o czym przekonamy się wszyscy w sierpniu w Festivalparku!

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

maxresdefault

Snak the Ripper to raper charyzmatyczny i jednocześnie mocno stąpający po ziemi. Pomimo wielu przejść nie poddawał się i pokazał światu na co go stać. Wypuszczając swój pierwszy krążek pt. The Ripper stał się rozpoznawalny na kanadyjskiej scenie hip-hopowej. Kolejne krązki to kolejne sukcesy na większą skalę. W Festivalparku zagra swój solowy koncert, ale wystąpi też na głównej scenie wspierając Onyx’ów choćby w takim numerze jak Vandalize Shit.

Kękę– jeden z najbardziej charyzmatycznych i charakterystycznych raperów ostatnich lat w Polsce. Bezkompromisowy tekściarz ipatriota pełną gębą. Często podkreśla w kawałkach oraz wywiadach swoje przywiązanie zarówno do małej i dużej ojczyzny, czyli Radomia i Polski. Mówią na niego “radomski typ zwyczajny”, lecz tak na prawdę jest bardzo utalentowanym raperem z ogromnym potencjałem. Jego kariera nabrała tempa, kiedy w 2012 roku został jednym z Młodych Wilków Popkillera. Następnym etapem było wstąpienie do Prosto Label i wydanie pierwszej legalnej płyty pt. Takie Rzeczy

 

Do tej pory w line-upie Hip Hop Kemp ogłoszeni zostali tacy gracze, jak: Onyx (USA), Ceelo Green (USA), KRS-One (USA), The Pharcyde w składzie Fatlip, Slimkid3, J-Swift, L.A. Jay i K-Natural (USA),Action Bronson (USA), Black Milk (USA), Black Moon (USA), Dillon Cooper (USA), Rapsody & 9th Wonder (USA),DJ Static & Nat Ill J-Spliff, Temu, Peaceful James i Nappion (DK),Samy Deluxe (DE) oraz polscy reprezentanci – Pokahontaz, Rasmentalism, Ten Typ Mes i Sztigar Bonko.

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News