Categories: gadżetytrendy

Hetta Supply to polska manufaktura, która tworzy designerskie paleniska, idealne na jesienne wieczory

Paleniska produkowane przez Hetta Supply są próbą powrotu do korzeni, towarzyskich spotkań przy ognisku.

Ogień jest źródłem świata i ciepła. To właśnie on był jednym z fundamentalnych odkryć, a umiejętność posługiwania się ogniem była doskonalona przez wieki. Ludzie od zawsze gromadzili się przy ogniskach, nie tylko, by się ogrzać, czy przygotować posiłek, ale po prostu – by spędzić czas z bliskimi.

Jeśli marzył się wam od zawsze kominek, ale niestety go nie posiadacie, paleniska Hetta mogą stanowić idealną alternatywę dla tego marzenia.

Hetta Supply będąc manufakturą zlokalizowaną w Katowicach, tworzy paleniska, które łączą tradycję z nowoczesnością, sztukę z funkcjonalnością i piękno z naturą. Ich paleniska stworzone we współpracy z biurem projektowym Brzozowski Architecture to nie tylko produkt, a pionierski i innowacyjny design zastrzeżony jako Wspólnotowy Wzór Użytkowy przez Urząd UE ds. Własności Intelektualnej.

Do produkcji palenisk wykorzystywane są wyłącznie materiały najwyższej jakości, pozyskiwane od dostawców z całej Europy. Każde palenisko posiada szereg udogodnień, ułatwiających użytkowanie, jak: specjalny popielnik, który służy także do doprowadzania odpowiedniej ilości powietrza (aby jak najlepiej wypalić drewno) oraz specjalne otwory odprowadzające wodę deszczową.

Paleniska zostały zaprojektowane tak, by drewno znajdujące się w komorach naturalnie suszyło się i nie wydzielało dymu podczas palenia. Jest to bardzo istotne, gdy dbamy o jakość powietrza i chcemy przestrzegać norm dotyczących czystości powietrza.

Więcej informacji o Hetta Supply znajdziecie tutaj.

Komentarze
4/5 - (1 vote)
Klarysa Marczak

Recent Posts

D23 Expo – Disney ogłasza premiery na najbliższe lata

Od 9 do 11 września 2022 roku w Anaheim Convention Center trwało D23 Expo –…

17 godzin ago

Babylon – nowy film z Margot Robbie i Bradem Pittem

Paramount Pictures uchyliło rąbka tajemnicy i udostępniło pierwsze spojrzenie na Babylon, jeden z najbardziej oczekiwanych…

2 dni ago

Targi Rzeczy Ładnych we Wrocławiu już w październiku!

Targi Rzeczy Ładnych zawitają także do Wrocławia. II edycja TRŁ WROCŁAW! już 1-2 października w…

2 dni ago

Sky High Farm Workwear i Balenciaga w charytatywnej kolaboracji

Balenciaga, znana z niejednokrotnie kontrowersyjnych kolekcji, a także licznych kolaboracji wychodzących poza ramy mody, przedstawia…

3 dni ago

Google Maps pokazuje najbardziej ekologiczne trasy podróży

Użytkownicy map Google w większości Europy mogą wybrać w aplikacji opcję rekomendacji dotyczących najbardziej przyjaznej…

4 dni ago

Supreme x Nike ACG na jesień 2022

Po kolaboracjach z Nike, SB Blazer Mid i Pope.L, Supreme przygotowuje oczekiwane połączenie z Nike…

5 dni ago