Hera Koka Hasz to dopiero początek!

Hera Koka Hasz LSD, zaśpiewana przez Karolinę Czarnecką, podczas 35. Przeglądu Piosenki Aktorskiej, podbiła serca Polaków. Cover piosenki grupy Tiger Lillies, stał się hitem internetu, uzyskując prawie 12 milionów odsłon. Utwór jest singlem, zapowiadającym debiutancką płytę artystki.

Na EPce usłyszymy 5 utworów, skomponowanych przez różnych muzyków, ze świetnymi tekstami Michała Walczaka i Błażeja Piotrowskiego.

Płyta CÓRKA to historia Tiny. Przyjechała tu do Warszawy z małej mieściny. Przyjechała ze snami, ma pudełka z sekretami i walizkę z mitami. Poza tym niewiele, co niedziela msza w kościele. Przyjechała ze wschodu, z ciemnej strony narodu. Nie ma kasy, nie ma prawka, przeciętna laska. Nic ciekawego, szkic, przymiarka i wprawka, zajawka.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Poza Czarnecką zagrają: Michał Siwak, Miko Czajkowski oraz znany i lubiany Nikodamn Rozbicki, zapewniając świetną imprezę aż do bladego świtu.

Klub Iskra pole mokotowskie start: godzina: 21:00

 

Tekst | materiały prasowe

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News