Heavy Friday

Action+Bronson

Jedna z najgorętszych ksywek ostatnich miesięcy w amerykańskim rapie i jednocześnie jeden z jego najbardziej wykręconych przedstawicieli gatunku – Action Bronson zademonstruje w Hradcu swoje niepowtarzalne flow i mocarne linijki! Ubiegłoroczny Freshman XXLa, były szef kuchni w jednej z nowojorskich restauracji i raper, któremu ciężko odmówić charyzmy. Wszystko to w jednej, ale jakże pojemnej postaci, będziemy mieli okazję zobaczyć w sierpniu podczas festiwalu Hip Hop Kemp 2014.

Action Bronson od początku swojej kariery imponował bezczelnością, świetnym stylem, mocarnymi linijkami i niepowtarzalnym flow. Szerszej publiczności przedstawił się w 2011 roku za sprawą albumu Dr. Lecter. Pozwoliło to Bronsonowi wyróżnić się z grona debiutantów, podjąć współpracę ze Statikiem Selektah i zaowocowało ich wspólną płytą pt. Well-Done, która ukazała się w tym samym roku. Kolejne lata to świetne mixtape’y z Party Supplies i z Alchemistem, a także nawiązanie bliższej współpracy z producentem Harry’m Fraud’em. Wtedy też doczekaliśmy się kapitalnej EP-ki Saab Stories z jednym z najgrubszych kawałków ostatnich lat, czyli Strictly 4 My Jeeps. Obecnie Bronson pracuje nad pierwszą w pełni legalną płytą, która ma się ukazać jeszcze w tym roku.

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Do line-upu 13. edycji festiwalu Hip Hop Kemp dołączyli do tej pory: Onyx (USA), Dilated Peoples (USA), The Pharcyde w składzie Fatlip, Slimkid3, J-Swift, L.A. Jay i K-Natural (USA), Rapsody & 9th Wonder (USA),DJ Static & Nat Ill J-Spliff, Temu, Peaceful James i Nappion (DK),Samy Deluxe (DE) oraz polscy reprezentanci – Pokahontaz, Rasmentalism i Ten Typ Mes.

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News