HEAR ME by ABSOLUT – półfinały ŁÓDŹ

 

polfinal-lodz2-01-01

 

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

HEAR ME by ABSOLUT to muzyczna bitwa rozgrywana pomiędzy DJami. Jest to wydarzenie, które pozwoli przeżyć coś niezwykłego i całkowicie zatracić się w świecie muzycznych doznań. Podczas imprezy otrzymacie słuchawki z trzema kanałami – każdy z nich podłączony jest do jednej z trzech konsol DJ’skich. To właśnie Wy wybierzecie kanał, którego chcecie słuchać! O wygranej DJa na imprezie zadecyduje najwyższa łączna słuchalność oraz głos jury.
Brzmi ciekawie? To jeszcze nie wszystko!

Prócz niesamowitych wrażeń dostarczonych przez DJów będziecie mieli możliwość posłuchać koncertu rewelacyjnego zespołu Mashlive, a po samym konkursie rozpłynąć się przy dźwiękach muzycznego kolektywu Flirtini.

 

Chcesz zdobyć zaproszenie dla siebie i znajomych, na najbliższy półfinał DJ bitwy w Łodzi, z bonem o wartości 50zł na zakup muzyki w sklepie Skylark Records?

Mamy dla Was 10 zestawów: zaproszenie + bon na muzyczne zakupy w Skylark Records. Co musisz zrobić, żeby bawić się z nami?

Polub ten artykuł („Lubię to!” po lewej stronie) i skomentuj post konkursowy na naszym fanpage’u odpowiadając na pytanie: W jakiej fantastycznej, łódzkiej miejscówce odbędzie się półfinał HEAR ME by ABSOLUT?

 

cover-2

 

Wskazówek szukajcie na stronie wydarzenia na Facebooku. Na poprawne odpowiedzi czekamy do południa w najbliższy piątek.

Powodzenia!

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News