HBO wydało oświadczenie w sprawie kubka z kawą w ostatnim odcinku „Gry o Tron”

Scena biesiady z Gry o Tron

Bohaterem czwartego odcinka ostatniego sezonu Gry o Tron został jednorazowy kubek z kawą, który natychmiast został wypatrzony przez fanów.

Chociaż niektórzy sądzili, że to sprawka Photoshopa, HBO przyznało się do winy. Jednorazowy kubek, który jednak nie pochodził ze Starbucksa, ale również nie pasował do średniowiecznego klimatu produkcji, pojawił się w odcinku przez niedopatrzenie. Daenerys wcale nie zamówiła kawy… chciała herbatę!

Czytaj również: Uważni fani „Gry o Tron” w najnowszym odcinku znaleźli… kubek ze Starbucksa

game of thrones starbucks coffee cup mistake hbo apologize 3 5cd164580af6d 700 HBO wydało oświadczenie w sprawie kubka z kawą w ostatnim odcinku „Gry o Tron”

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Dyrektor artystyczny serialu, Hauke Richter w wywiadzie dla WNYC Radio stwierdził, że nie warto robić z tej sprawy wielkiego halotakie rzeczy po prostu czasami się zdarzają. Jego zdania nie podzieliła jednak producentka wykonawcza Bernadette Caulfield, która zszokowana przyznała, że nie może uwierzyć w zaistniałą sytuację.

Nasi rekwizytorzy i dekoratorzy są zaangażowani w życie na planie w stu procentach. Szczerze, nie wierzę, że to się stało i jak mogliśmy tego nie zauważyć. Przepraszamy!

Po raz kolejny można powiedzieć, że nie myli się ten, kto nic nie robi. Wybaczycie tę wpadkę?

1125502368056053762 png 700 1 700 HBO wydało oświadczenie w sprawie kubka z kawą w ostatnim odcinku „Gry o Tron”

 

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News