Hater: aplikacja łączy w pary ludzi nienawidzących tego samego!

Dłoń trzymająca telefon

Mamo, mamo, jak się poznałaś z tatą? Wiesz co synku, po prostu połączyła nas więź nienawiści do tego samego aktora.

Nie, to nie żart – istnieje aplikacja, która pomoże Wam znaleźć swoją drugą połówkę bazując na tym, czego wspólnie nienawidzicie. Jak twierdzą pomysłodawcy, dopasowywanie ludzi na podstawie ich antypatii zawsze się sprawdza, lepiej niż jakakolwiek inna metoda.

Sami pomyślcie: stoicie sobie na jakimś przyjęciu i nagle zaczynacie z kimś rozmawiać właśnie o tym, czego nie lubicie. Brzmi znajomo? No właśnie! CEO firmy twierdzi, że jest to jedna z najzabawniejszych aplikacji do randkowania, a już niedługo zostaną do niej wprowadzone takie elementy jak Roast of the Day, gdzie każdy będzie mógł dać upust swojej nienawiści i być może przekonać ją kogoś do siebie. Jeśli chcecie dołączyć do społeczności Hater, zerknijcie TUTAJ.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Co się stało z aplikacją Hater?

Pomimo przyzwoitego sukcesu, parowanie hejterów w aplikacji nie trwało długo. Aplikacja została usunięta ze sklepu z aplikacjami, a firmowy Twitter nie jest aktywny od 2018 roku.

Już w 2019 roku, zaledwie dwa lata po uruchomieniu aplikacji, użytkownicy Reddit zgłaszali, że nie mogą znaleźć wielu osób w swojej okolicy, co dowodzi, że sukces aplikacji nie miał trwać długo.

Firma nie ma oficjalnego oświadczenia o zamknięciu aplikacji, ale wszystko wskazuje na to, że została zamknięta. Podczas wywiadu Brendana z CNBC jej twórca przyznał, że aplikacja nie zarabiała w tym czasie żadnych pieniędzy. Firma planowała wdrożyć reklamy i subskrypcje premium, ale zdaje się, że nigdy się to nie udało.

Na szczęście istnieje wiele innych aplikacji randkowych, które możesz wypróbować, jeśli nadal szukasz miłości, nawet jeśli masz już za sobą oryginalne opcje, to sprawdź poniższy tekst.

Zobacz także: 5 dziwnych aplikacji randkowych

Nie tylko Tinder: 5 dziwnych aplikacji randkowych

Screenshot 23 Hater: aplikacja łączy w pary ludzi nienawidzących tego samego!

5/5 - (1 vote)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News