Hasło numer jeden to ten wieczór z hamburgerem: Mery Spolsky i klip „Liczydło”

Kilka dni temu dowiedzieliśmy się, że Mery Spolsky otrzymała dwie nominacje do nagrody Fryderyka 2018 (brawa very much Mery, auuu!), a od wczoraj w sieci możemy oglądać jej najnowszy klip, promujący debiutancki album Miło Było Pana Poznać.

Liczydło to piosenka, która wylicza najważniejsze sprawy dla Mery Spolsky wyciągnięte prosto z życia. Opowiada również o tym, że na nikogo liczyć nie warto i liczę na to, że po jej przesłuchaniu Mery stanie się bliższa Waszemu sercu. Pełno tam aluzji do morza, które kocham, mojej świętej pamięci Mamy Ewy, miłości do obcasów oraz czarnego koloru. W refrenie pozwalam sobie na przekleństwo, które wymyka mi się z ust pod wpływem zabawy słownej. Ups, ups, ups! – mówi Mery.

Klip, jest swojego rodzaju kontynuacją klipu Miło Było Pana Poznać – tutaj w roli ofiary zobaczymy ponownie Piotra Tołoczko. Za scenariusz i reżyserię klipu odpowiedzialny jest Krzysztof Kujawski. Mery jest właśnie w trakcie swojej trasy koncertowej, najbliższe koncerty, gdzie będziecie mogli ją usłyszeć, odbędą się:

18.03 – Kraków, Zet Pe Te
20.03 – Wrocław, Stary Klasztor
21.03 – Łódź, New York
22.03 – Toruń, NRD
24.03 – Warszawa, Stodoła Open Stage
07.04 – Olsztyn, Sala Kameralna pod Amfiteatrem
18.10 – Bydgoszcz, MCK

Album Miło Było Pana Poznać – w streamingach, mp3 i CD tutaj: https://kayax.lnk.to/MerySpolskyMiloByloPanaPoznac

5/5 - (1 vote)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News