„Harry Potter” powraca! J.K. Rowling jeszcze w tym roku wyda cztery nowe książki

Trzech chłopaków i jedna dziewczyna ubrani w mundurki

Pakujcie walizki, bo już za chwilę czeka nas podróż do Szkoły Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie. Autorka książek o przygodach młodego czarodzieja zapowiedziała niespodziankę dla fanów Harry’ego.

J.K. Rowling ogłosiła, że już w czerwcu pojawią się cztery, zupełnie nowe historie z serii Harry Potter. Każdy tom będzie dostępny w formie eBooka w cenie 2,99 USD na stronie Pottermore, należącej do Rowling (można je zamówić w preorderze także na Amazon i Apple).

Autorka powiedziała, że nowe części zabiorą nas w przeszłość, gdzie dowiemy się więcej na temat tradycyjnego folkloru i magii. Cztery nowe opowiadania dadzą nam wgląd w przedmioty poznawane w Szkole Magii i Czarodziejstwa, takie, jak: Uroki, Obrona przed czarną magią, Mikstury, Zielarstwo, Wróżbiarstwo, Astronomia, czy Opieka nad magicznymi stworzeniami.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Serię zilustruje londyński artysta Rohan Daniel Eason, który znany jest ze swojego surrealistycznego stylu.

harry potter ebooks „Harry Potter” powraca! J.K. Rowling jeszcze w tym roku wyda cztery nowe książki

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News