Harmonia i minimalizm: poznajcie polską markę CYVONYUK

Dwa zdjęcia dziewczyny ubranej w minimalistyczne stylizacje

Branża modowa rozwija się w Polsce niezwykle dynamicznie. Tym razem poznajcie CYVONYUK – markę specjalizującą się w minimalistycznych krojach.

CYVONYUK to marka stworzona w 2016 roku przez Aleksandrę Cywoniuk. Projektantka marki z zawodu jest architektem, a jej dyplom magisterski był uznany przez Stowarzyszenie Architektów SARP za jeden z najlepszych w Polsce.

Aleksandra ukończyła kilka szkół w zakresie projektowania ubioru, zdobyła także umiejętności szycia i tworzenia konstrukcji, tak, aby marka, którą tworzy była w jej odczuciu, budowana na solidnym fundamencie. Projektantka podchodzi do mody w przemyślany i precyzyjnie określony sposób.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Na zdjeciu widzimy kobiete ubrana na czarno w spodnie i bluzke w krotkich wlosach pozuje na brazowym tle zrobionym z materialu

CYVONYUK to nie tylko marka oferująca ubrania. To koncepcja, spójna na wielu poziomach, poczynając od identyfikacji marki, strony www, przez media społecznościowe, a kończąc na najważniejszym, czyli produkcie. Wszystko jest zaprojektowane i zaplanowane, a co za tym idzie, tworzy jedną całość.

Koncept marki to tworzenie ubrań, które tworzą idealne zestawy, niezależnie od tego, jak zostaną dobrane. Góra gra z każdym dołem, tak, aby minimalizować garderobę, myśleć o niej, jak o określonym zbiorze, stworzonym z idealnych elementów.

Na zdjeciu widzimy kobiete w krotkich wlosach ubrana na czarno w midi spodnice i bluzke na brazowym tle zrobionym z materialu

Aleksandra Cywoniuk pokazała kolekcję na sezon wiosna-lato 2018. C/02, bo taką nazwę nosi, to przede wszystkim detal i linia sylwetki. Znajdziemy tutaj falbany, marszczenia oraz wiązania. Warto także zwrócić uwagę na takie detale jak kontrastowe stębnowania czy łańcuszki ze stali szlachetnej. Kolorystyka ubrań jest celowo ograniczona do minimum. Przeważają biel, czerń, grafit oraz cielisty beż. Bardzo ważnym jest także to, że marka przywiązuje dużą wagę do jakości tkanin. W wiosenno-letniej odsłonie znajdziemy bawełnę, wiskozę oraz jedwab.

C/02 to miejska opowieść o wspomnieniu ulotnego urlopu na hiszpańskiej riwierze. Zapamiętane obrazy, smak i zapach chcemy przenieść na swoje codzienne życie, pełne rutyny i monotonii. Chcemy zatrzymać w sobie to światło i jednocześnie emanować nim, mieć w sobie niewymuszoną elegancję, doprawioną odrobiną wakacyjnego szaleństwa.

Na zdjeciu widzimy kobiete w krotkich wlosach ubrana na czarno w midi spodnice i bluzke na brazowym tle zrobionym z materialu

Kolekcja CYVONYUK jest dostępna w sklepie internetowym marki www.cyvonyuk.com, jako marka PREMIUM w selekcji platformy sprzedażowej na www.showroom.pl oraz w butikach:

– Cloudmine na ul. Paryskiej 17 w Warszawie,
– Forum Mody na ul. Focha 1 w Krakowie,
– Górna 10 Studio na ul. Plac Teatralny 1 w Lublinie, – Concept 21 Store na ul. Podgórnej 10/1 w Poznaniu.

Na zdjeciu widzimy kobiete w ciemnych wlosach ubrana w biala sukienke na brazowym tle zrobionym z materialu

Na zdjeciu widzimy kobiete w ciemnych wlosach le zrobionym z materialu

spodnie z falbaniastymi nogawkami cyvonyuk lookbook C 02 Harmonia i minimalizm: poznajcie polską markę CYVONYUK bluzka z odkrytymi plecami cyvonyuk lookbook C 02 Harmonia i minimalizm: poznajcie polską markę CYVONYUK spodenki z wysokim stanem cyvonyuk lookbook C 02 Harmonia i minimalizm: poznajcie polską markę CYVONYUK spodnica z falbanami cyvonyuk lookbook C 02 Harmonia i minimalizm: poznajcie polską markę CYVONYUK bluzka z bufiastymi rekawami cyvonyuk lookbook C 02 Harmonia i minimalizm: poznajcie polską markę CYVONYUK spodnica z marszczeniem cyvonyuk lookbook C 02 Harmonia i minimalizm: poznajcie polską markę CYVONYUK bluzka z dekoltem na plecach cyvonyuk lookbook C 02 Harmonia i minimalizm: poznajcie polską markę CYVONYUK

Tekst: Kasia Tilda Frąckowiak

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News