HARLEY ON TOUR

Już w najbliższy weekend rozpoczyna się kolejna edycja Harley® on Tour. Miłośnicy motocykli legendarnej marki Harley-Davidson, uczestniczyć będą mogli w kolejnej odsłonie cyklu imprez organizowanych w całej Europie. Uczestnicy tego niezwykłego wydarzenia wezmą udział jazdach próbnych najnowszymi modelami, w tym również tymi wyprodukowanymi w ramach Projektu RUSHMORE (razem 23 maszyny z 2014!).

 

Nie posiadasz prawa jazdy kat. A? Organizatorzy pomyśleli również o Tobie. Abyś mógł poczuć „pozytywne wibracje” proponują symulator jazdy Jumpstart – specjalną platformę stacjonarną., do której przymocowany jest prawdziwy motocykl.

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

 

Dodatkowo, we współpracy z ogólnopolskim programem „Weź się za wołowinę” organizatorzy zapraszają do tzw. live cookingu – co 1.5 godziny kucharz Tomasz Jakubiak będzie przygotowywał dania z wołowiny, a goście, poza możliwością spróbowania, będą mogli je przygotować na udostępnionych grillach Napoleon.

 

Sześć wakacyjnych weekendów, sześć miast, sześć możliwości wzięcia udziału w wydarzeniu. Za nami już Częstochowa, Nowy Sącz i Łódź, przed nami Warszawa, Poznań i Wrocław. Sprawdź kiedy i gdzie dokładnie spotkać miłośników tych superszybkich jednośladów.

 harley

 

Warszawa 26-27 lipca

parking przed salonem dealera H-D – ul. Górczewska 30

 

Poznań 02-03 sierpnia

parking przed salonem dealera H-D – ul. Św. Michała 43

 

Wrocław 09-10 sierpnia

parking – przed centrum handlowym Sky Tower – ul. Powstańców Śląskich 95

 

Po więcej informacji zapraszamy na stronę: www.harley-davidson.pl w zakładce Harley on Tour. Tam tez jest możliwość zapisów.

 

(na podstawie materiałów prasowych)

 

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News