Halloweenowe inspiracje z innej półki

Nadchodzi ten jeden szczególny dzień w roku i od razuarrow Halloweenowe inspiracje z innej półki wasze myśli krążą wokół Marilyn Monroe i Michaela Jacksona. Takie kostiumy to już przeżytek, pora postawić na coś świeżego i oryginalnego. Czas na wyróżnienie się z tłumu i odebranie nagrody najbardziej kreatywnego kostiumowicza. Jak to zrobić? Spójrzcie na nasze TOP 5.

GĄBKA DO KĄPIELI

Bath-Puff

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Jest kolorowo, puszyście i wygodnie. Taki kostium zakryje nasze wszystkie niedoskonałości i pozwoli cieszyć się resztą wieczoru w towarzystwie przyjaciół. Poza tym, kto nie jest fanem miłej i przyjemnej w dotyku gąbki? Aby urozmaicić swój strój, sugerujemy zabrać ze sobą szampon do kąpieli.

NYAN CAT

Nyan-Cat

Kot, którego ciało przypomina ciastko, a w dodatku zostawia za sobą tęcze? Brzmi komicznie, jednak w XXI wieku mało kto nie ma o nim pojęcia. Ten popularny motyw możemy już znaleźć wszędzie, od dzwonka na smartfona, po torebkę czy bluzkę. Z takim przebraniem z pewnością zyskasz sobie ogromną uwagę na imprezie.

MOZILLA FIREFOX

Firefox

Przebranie, którego połączeniem jest puszysty zwierzak i ziemska kula podobna do tej, z którą każdy stykał się na lekcji geografii. Większość z nas używa tej przeglądarki na co dzień, będziesz zatem miłym zaskoczeniem wśród swoich znajomych. W lisich uszach każdemu jest do twarzy.

PORAŻENI PIORUNEM

Lightning-Strike

Pomysłowy kostium dla dwojga, nieważne czy jesteście parą, czy przyjaciółmi. Nie jest również pracochłonny, jedno z was zostaje wyciętym z kartonu piorunem, drugie natomiast musi wystylizować się na osobę, którą dopiero co dosięgnęło wyładowanie atmosferyczne.

50 ODCIENI SZAROŚCI

50-Shades-Gray

No i nasz faworyt. Nie dość, że pomysłowe, to jeszcze nawiązuje do popularnej erotycznej sagi, robiąc sobie z niej swojego rodzaju drwinę. Interpretować tytuły można na wiele sposobów, jak widać na załączonym przykładzie – nawet dosłownie.

tekst | Nicole Szczekocka

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News