Halloween w reżyserii Hitchcocka w warszawskim Niebie ?

Tańcząca para w halloweenowych charakteryzacjach

Dla niektórych Halloween to zabawa dla dzieci, dla nas to jedyna w roku okazja do imprezy najdzikszej z możliwych! Tym razem wyreżyseruje ją nie kto inny jak Alfred Hitchcock, niekwestionowany wirtuoz grozy.

Warszawski klub NIEBO ma dla Was krew, łzy, gęsią skórkę i piekielnie rozgrzany parkiet! W tym roku Halloween w Niebie będzie hołdem dla mistrza grozy i horroru – Alfreda Hitchcocka. Zaraz po przekroczeniu wrót, znajdziecie się w epicentrum najstraszniejszych scen z filmów klasyka. Strzeżcie się, gdyż nigdy nie wiadomo, gdzie czai się zło.

Dwie dziewczyny w środku klubu, stojące tyłem: jedna przebrana za wróżkę, druga w czarnej pelerynie z pióropuszem na głowie

Chmara ptaków, psychotyczni mordercy, dyndający stryczek… a może coś jeszcze bardziej przerażającego? Przekonajcie się sami, jeśli macie dość odwagi! W niebiańskiej makabrze wystąpią: Dj NOZ, Borucci i Kotojeleń, czyli Rapperoni, NEEN, Miko Czajkowski, Zeppy Zep, Nikodem Rozbicki oraz Yorüba. To będzie upiornie dobra impreza!

Data i godzina: 31 października 2017, 22:00! Wstęp: 15 PLN w przebraniu, 20 PLN bez przebrania. List FB free do 23:00! Więcej informacji znajdziecie na oficjalnym wydarzeniu na Facebooku.

Plakat promujący Halloween w Niebie

Rate this post