Halloween: Monsters Inside Us with Lucy & Dinky

suck my bass

Jedno wydarzenie, dwie skrajne i intrygujące postaci:

DINKY – kobieta o wielu twarzach. Wydaje w najlepszych wytwórniach na świecie, jest rezydentką Panorama Bar. Łączy subtelny charakter muzyki elektronicznej z niekonwencjonalnymi i oryginalnym pomysłami.

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

[soundcloud url=”https://api.soundcloud.com/tracks/104388355″ params=”auto_play=false&hide_related=false&show_comments=true&show_user=true&show_reposts=false&visual=true” width=”100%” height=”450″ iframe=”true” /]

LUCY – perfekcyjny, nienaganny, pomysłowy. Szef wytwórni Stroboscopic Artefacts. Jego klasę docenił sam Speedy J, który zaprosił go do wspólnego projektu Zeitgeber. 

[soundcloud url=”https://api.soundcloud.com/tracks/121799870″ params=”auto_play=false&hide_related=false&show_comments=true&show_user=true&show_reposts=false&visual=true” width=”100%” height=”450″ iframe=”true” /]

By dopełnić nocnych wrażeń dodajmy tematyczny mapping 3D oraz wymarzoną miejscówkę pod 31 października. Prawdziwa legenda elektronicznego Wrocławia w nowej odsłonie. Wnętrza, które gościły już takie znakomitości jak Hearthrob, Housemeister czy Proxima, od paru lat nie mogły się odnaleźć w klubowej estetyce, jednak ekipa Suck My Bass oraz nowy właściciel pragną udowodnić, że to miejsce stanowi idealne przestrzenie do imprezowych szaleństw. Nowe nagłośnienie, grupa doświadczonych akustyków, finezyjne wizualizacje, a przede wszystkim muzyka na najwyższym światowym poziomie, Sala Gotycka w samym sercu miasta.

 

MAIN STAGE:

● DINKY (Ostgut Ton, Cocoon)

● LUCY (Stroboscopic Artefacts)

● Joana (Rec. Out)

● Juerga (Urbanum)

SUCK MY BASS STAGE:

● Dave Haco

● myself

● HLSB

● Epicentrum (Hi-Max & Kret)

● Michał Macewicz 

● Michał Łoboda 

● Ecce Mono live

● Szymon Piotr 

Visuals:
● Vortex Visual Division (Breslau Techno, Deepersense)

● Marcin Harasimowicz (Suck My Bass)

 

 

Tekst | na podstawie materiałów prasowych

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News